SPORT JANT Yardım lütfen

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SPORT JANT Yardım lütfen

burakkarsli link' Alıntı:
Abi şirketi kurduk çoktan, yeni görevin hayırlı olsun. Şu anki şirketinle istifa sürecini başlatabilirsin.

Ev konusu da kolay abi, başımın üstünde yerin var. Evde 2 odam + 1 salonum her daim boşta, dilediğin zaman :)

Eyvallah birader Kağıthane belediyesinden rica ederiz, Sizin bloğun çevresine bir kale inşaa ederlerse en azından bir süre hayati tehlike olmadan yaşayabiliriz sanırım, umarım, inşallah... düşündüm de bizim hatunu kale falan kesmez senin de başını bu genç yaşta yakmıyayım :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Güvenlik önlemlerin nasıl Burak onlardan haber ver asıl. Kurşun geçirmez camlar, nükleer serpintiye dayanıklı sığınaklar, titanyum destekli kapılar vs? (:)

Abi kapıya üç tane fino diktim, ağızlarına da Türkiye'de her mağazada geçerli 5,000'er TL'lik hediye çeki sıkıştırdım. Hanımlar gelip "aa ne şirin köpekmiş, ebücük bübücük" deyip hediye çeklerini fark edince kendinden geçer zaten, bizi unutup alışverişe giderler, yırtarız bir süre. Azıcık para kazanmaya başlayınca rideları pimplemekten, farklı önlemler alacağız.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi kapıya üç tane fino diktim, ağızlarına da Türkiye'de her mağazada geçerli 5,000'er TL'lik hediye çeki sıkıştırdım. Hanımlar gelip "aa ne şirin köpekmiş, ebücük bübücük" deyip hediye çeklerini fark edince kendinden geçer zaten, bizi unutup alışverişe giderler, yırtarız bir süre. Azıcık para kazanmaya başlayınca rideları pimplemekten, farklı önlemler alacağız.

Burak şunu baştan söylesene brader ohhhh yüreğime su serptin  :D :D :D

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Güvenlik önlemlerin nasıl Burak onlardan haber ver asıl. Kurşun geçirmez camlar, nükleer serpintiye dayanıklı sığınaklar, titanyum destekli kapılar vs? (:)

Güvenlik önlemleri on numero fayf yıldız :D :D :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Bu arada o 5000lik hediye çekleriyle de arabalara daha neler yapılır haa. (Ve akabinde tek savunma hattını harcamış olarak parça pinçik edilinir)  (:)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Burak şunu baştan söylesene brader ohhhh yüreğime su serptin  :D :D :D

GNSpower link' Alıntı:
Bu arada o 5000lik hediye çekleriyle de arabalara daha neler yapılır haa. (Ve akabinde tek savunma hattını harcamış olarak parça pinçik edilinir)  (:)

Bu savunma hattını geçmeleri bence imkansız abi, o yüzden şimdilik bu çeklere sulanmayalım. Zaten çekleri kredi ile aldım, işi tutturamazsak yanarca :)

İlk müşterimiz de Bülent abi olsun. Kendisi eli açık ve genç girişimcilere destek veren bir kişiliktir. Sanki ayna altı led'ini biz yapmışız gibi davranıp siftahlık atmasını isteyelim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu savunma hattını geçmeleri bence imkansız abi, o yüzden şimdilik bu çeklere sulanmayalım. Zaten çekleri kredi ile aldım, işi tutturamazsak yanarca :)

İlk müşterimiz de Bülent abi olsun. Kendisi eli açık ve genç girişimcilere destek veren bir kişiliktir. Sanki ayna altı led'ini biz yapmışız gibi davranıp siftahlık atmasını isteyelim.
Biri bendenmi bahsetti.  002tuhaff 002tuhaff

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Biri bendenmi bahsetti.  002tuhaff 002tuhaff

Bencede Bülent abimiz karalar bir ևek  m34444

Not : lütfen en soldaki hane dışında bol sıfırlı ve karşılıklı olsun  005hihih

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun en kısa sürede fotoğraf isteriz :)