SPORT JANT Yardım lütfen

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SPORT JANT Yardım lütfen

burakkarsli link' Alıntı:
Özdemir abi de yoldan çıktığına göre Pimp My Ride Tarım ve Gıda Ürünleri İth. İhr. Nak. Tur. İnş. Ltd. Şti. unvanı ile ticaret sicile dosya açtırabilirim :)

Ekip bir toplansın, hemen bir genel kurul yapıp şirketi organize edelim, sonra tabelayı asarız kısmetse :)

:D :D :D süper olurdu da son yasalardan sonra sermayeyi bizim araçlara uygular batarız :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Özdemir abi de yoldan çıktığına göre Pimp My Ride Tarım ve Gıda Ürünleri İth. İhr. Nak. Tur. İnş. Ltd. Şti. unvanı ile ticaret sicile dosya açtırabilirim :)

Ekip bir toplansın, hemen bir genel kurul yapıp şirketi organize edelim, sonra tabelayı asarız kısmetse :)

Hanımların tabelayla üzerimizde yapacakları uygulamalar için şirket merkezimiz neresi olacak Burakcım? (:)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hanımların tabelayla üzerimizde yapacakları uygulamalar için şirket merkezimiz neresi olacak Burakcım? (:)

Abi kolay kolay gelemeyecekleri bir yer olmalı; aklımda Büyükkarıştıran var, ismi falan da güzel. Kırklareli'ne bağlı. Soran olursa "Hayatım biz büyük karıştırmışız mevzuyu, çok yanlış gelmişiz, haklısın. Hemen dönüyorum" deriz :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Abi kolay kolay gelemeyecekleri bir yer olmalı; aklımda Büyükkarıştıran var, ismi falan da güzel. Kırklareli'ne bağlı. Soran olursa "Hayatım biz büyük karıştırmışız mevzuyu, çok yanlış gelmişiz, haklısın. Hemen dönüyorum" deriz :)

Yakınlarında tam teşekküllü hastane de var mı? İşi şansa bırakmayalım.

-Hayatım biz büyük karıştırmışız mevzuyu, çok yanlış gelmişiz, haklısın. Hemen dönüyorum.
-Gerek yok rahmetli kocacım, ben kapıdayım zaten!

gibi durumlara hazırlıklı olmakta fayda görüyorum. (:)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zdemir abi hayırlı olsun öncelikle , kaynak , çizik ve macun doldurma gibi durumlara dikkat edersen başın ağrımaz diye düşünüyorum. Ben aracı alırken makyajlı sport jantları hiç beğenmemiştim , makyajsız kasanın jantlarına gözüm alıştığı için değiştirmek istedim fakat alıştıktan sonra bu jantlar hakikaten güzel diyorum. Sende iyi düşünmüşsün bence abi , makyajsız kasa jantları senin araca daha iyi olur sanki , genede senin tercihin tabiki :)  greatt

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Yakınlarında tam teşekküllü hastane de var mı? İşi şansa bırakmayalım.

-Hayatım biz büyük karıştırmışız mevzuyu, çok yanlış gelmişiz, haklısın. Hemen dönüyorum.
-Gerek yok rahmetli kocacım, ben kapıdayım zaten!

gibi durumlara hazırlıklı olmakta fayda görüyorum. (:)

Beyler Siz muhabbeti koyultmuşsunuz bu arada ben de gittim jantları aldım, artık en azından edition jantları satana kadar hanıma birşey söylememe kararı aldım, olaki bir şekilde duyarsa sağolsun Doğan evinin kapılarını açtı :) Burak artık bir kaç gece de Siz'de kalırım dönüşümlü :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
֖zdemir abi hayırlı olsun öncelikle , kaynak , çizik ve macun doldurma gibi durumlara dikkat edersen başın ağrımaz diye düşünüyorum. Ben aracı alırken makyajlı sport jantları hiç beğenmemiştim , makyajsız kasanın jantlarına gözüm alıştığı için değiştirmek istedim fakat alıştıktan sonra bu jantlar hakikaten güzel diyorum. Sende iyi düşünmüşsün bence abi , makyajsız kasa jantları senin araca daha iyi olur sanki , genede senin tercihin tabiki :)  greatt

Sağol Erel, az önce jantları aldım, aslında jantlara ayıracak bir bütçem yoktu ama işte aklıma bir kere düşünce almadan yapamadım.

Alırken jantları inceledim, kaynak tamir vs. yoktu ama 1 tanesi biraz derin olmak üzere birkaç çizik var, ilanda belirtmediği için fiyattan çok az daha düşürttüm. Jantları şimdilik ofise getirdim ofis müsait, bayramdan sonra detaylı bir temizlik yapar sonrasında da çizikler için neler yapabileceğime bakarım, sağolsun Doğan araştırır hallederiz diyerek beni cesaretlendirdi.

Fiyat merak eden arkadaşlar özelden sorabilirler, oldukça uygun bir fiyata aldım ancak hem jantlarda çizik mevcuttu hemde satan arkadaşın saklayacak yeri olmadığı için aciliyeti vardı. Burada yazacağım fiyat hem alacak arkadaşları hem satacak arkadaşları yanıltabileceği için genel paylaşımın doğru olmadığını düşünüyorum.

Akşam bir ara mevcut edition jantların resmini çekip yarın yeni bir başlıkta ihtiyacı olan arkadaşlar için satışa çıkartmayı düşünüyorum.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Beyler Siz muhabbeti koyultmuşsunuz bu arada ben de gittim jantları aldım, artık en azından edition jantları satana kadar hanıma birşey söylememe kararı aldım, olaki bir şekilde duyarsa sağolsun Doğan evinin kapılarını açtı :) Burak artık bir kaç gece de Siz'de kalırım dönüşümlü :)

Abi şirketi kurduk çoktan, yeni görevin hayırlı olsun. Şu anki şirketinle istifa sürecini başlatabilirsin.

Ev konusu da kolay abi, başımın üstünde yerin var. Evde 2 odam + 1 salonum her daim boşta, dilediğin zaman :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Abi şirketi kurduk çoktan, yeni görevin hayırlı olsun. Şu anki şirketinle istifa sürecini başlatabilirsin.

Ev konusu da kolay abi, başımın üstünde yerin var. Evde 2 odam + 1 salonum her daim boşta, dilediğin zaman :)

Güvenlik önlemlerin nasıl Burak onlardan haber ver asıl. Kurşun geçirmez camlar, nükleer serpintiye dayanıklı sığınaklar, titanyum destekli kapılar vs? (:)