Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

arkadaşlar... gündüz ledleri biliyorsunuz kısa farla beraber yanına ışık şiddeti düşüyor. gündüz ledleri kısa far ile beraber yandığında ışık şiddetinin aynı kalması için yapılabilecek bişi varmıdır ? yani gündüz ledi kısa farla beraber yandığında , ledlerin tek başına yandığındaki gibi şiddeti vermeini istiyorum

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dejampe link' Alıntı:
arkadaşlar... gündüz ledleri biliyorsunuz kısa farla beraber yanına ışık şiddeti düşüyor. gündüz ledleri kısa far ile beraber yandığında ışık şiddetinin aynı kalması için yapılabilecek bişi varmıdır ? yani gündüz ledi kısa farla beraber yandığında , ledlerin tek başına yandığındaki gibi şiddeti vermeini istiyorum

Orijinal AFL de buna kimsenin dokunmayacağını düşünüyorum. Yapılabilir mi yapılır tabi.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gerek yok dokunmaya bence de. Allah muhafaza yani ....

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Dogan gorunumlu sahin gibi olmus, farlar :)

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: Ynt: Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

onderak link' Alıntı:
Dogan gorunumlu sahin gibi olmus, farlar :)

Yorumunuza saygim sonsuz fakat fotograflardaki halinde far film korumayi yeni yaptirmistim o yuzden henuz hava baloncuklari uzerinde oldugu icin fotograflarda bulanik cikti.
Canli gozle suanki halini gordugunuzde fikrinizin degisecegini dusunuyorum.Sonucta farlar cakma far degil orjinal cosmo farlari.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Şu farlar benimde aklımı çeliyor, arabaya gerçekten en yakışan aksesuarların başında geliyor benim gözümde.

Superior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başdan sona başlığı okudum ve dün itibari ile sport kullanıcısı olacağım inş. afl bence faydalı bir özellik. şunu soracağım sonradan yaptırdığınız afl orjinal mi? yetkili ople servisinde mi yaptırdınız. birde bu sinyallarden bahsetmişsiniz onu biraz daha açabilmeniz mümkün mü?

afl yerine mercekli xenon far takabilir miyiz mesela?

ben yeni kullanıcı olduğumdan daha doğrusu ilk arabam olduğundan terimleri pek bilmiyorum aynı şeyleride sormuş olabilirim. onun için şimdiden özür dilerim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Superior link' Alıntı:
başdan sona başlığı okudum ve dün itibari ile sport kullanıcısı olacağım inş. afl bence faydalı bir özellik. şunu soracağım sonradan yaptırdığınız afl orjinal mi? yetkili ople servisinde mi yaptırdınız. birde bu sinyallarden bahsetmişsiniz onu biraz daha açabilmeniz mümkün mü?

afl yerine mercekli xenon far takabilir miyiz mesela?

ben yeni kullanıcı olduğumdan daha doğrusu ilk arabam olduğundan terimleri pek bilmiyorum aynı şeyleride sormuş olabilirim. onun için şimdiden özür dilerim.
hoş geldiniz.AFL sonradan yapılamaz.sadece mercek yapılabilir.Ama AFL nin hiçbir fonksiyonunu kullanamazsiniz.AFL için özel sensörler lazım.Yani mesela viraj dönerken orjinal AFL direksiyonu çevirmenizle birlikte karanlık noktaları aydınlatır ama sonradan yapılan AFL nin böyle bir özelliği yoktur.sadece görüntü açısından benzer ve merceği oldugu için xenon far takılabilir.Yetkili servisler böyle bir işlem yapamazlar anca dışarda yapılır diye biliyorum..