Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

Hayirli olsun cok guzel olmus araciniz.Siz bilirsiniz,zevk konusu tabii ama led'ler tam guc yanarken cok daha guzel gozukuyor.Ben taktirdigimda da led'ler her daim tam guc yaniyordu ve o sekilde olduguna sevinmistim.

Bu arada farlariniz oldukca temiz gozukuyor,iyi denk getirmissiniz.Hayirli olsun tekrar.

onurgfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

araba link' Alıntı:
Hayirli olsun cok guzel olmus araciniz.Siz bilirsiniz,zevk konusu tabii ama led'ler tam guc yanarken cok daha guzel gozukuyor.Ben taktirdigimda da led'ler her daim tam guc yaniyordu ve o sekilde olduguna sevinmistim.

Bu arada farlariniz oldukca temiz gozukuyor,iyi denk getirmissiniz.Hayirli olsun tekrar.
teşekkür ederim  aslında kendi farlarımı merceğe çevirmeyi düşünüyordum  bu farlar denk gelince  buna karar kıldım  ledlerin çok yanmasına gözüm alışamadı bi türlü  ustayla görüştük  ona göre bi devre ayarlıyor su an büyük  ihtimalle çözmüş olucaz detaylı resimleri paylasıcam  kullanılan ampul ds2 photon 4300 k  farklı markalarda renk farkediyormu acaba biraz mavimsi geldi bana

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: Ynt: Re: Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

onurnisli link' Alıntı:
teşekkür ederim  aslında kendi farlarımı merceğe çevirmeyi düşünüyordum  bu farlar denk gelince  buna karar kıldım  ledlerin çok yanmasına gözüm alışamadı bi türlü  ustayla görüştük  ona göre bi devre ayarlıyor su an büyük  ihtimalle çözmüş olucaz detaylı resimleri paylasıcam  kullanılan ampul ds2 photon 4300 k  farklı markalarda renk farkediyormu acaba biraz mavimsi geldi bana

Bu sekilde yapmaniz daha iyi olmus,kendi farlarini hic bozmaya gerek yok bence.Led konusunu gonlunuze gore yaparsiniz umarim.
Ben de ds2 4300k kullaniyordum.Ne mavi ne sari,tam arada renkti ama sizinkini ciplak gozle gormek lazim tabii.

vectratolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonradan AFL ve Orijinal AFL karşılaştırması

Konuyu hortlatıyorum  :)

Nasipse haftaya sport aracımı teslim alacağım. Fakat bu cosmo farları içimde kaldı. Bu cosmo farının montajında kablo kesme biçme işleri oluyor mu? En korktuğum şey bu. Yoksa direk sök tak ve tech 2 den kodlama ile mi oluyor?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vectratolga link' Alıntı:
Konuyu hortlatıyorum  :)

Nasipse haftaya sport aracımı teslim alacağım. Fakat bu cosmo farları içimde kaldı. Bu cosmo farının montajında kablo kesme biçme işleri oluyor mu? En korktuğum şey bu. Yoksa direk sök tak ve tech 2 den kodlama ile mi oluyor?
Cosmo farlari araciniza olmaz.
Yani farlari degistirsenizde kullanamazsiniz en iyisi kendi fariniza mercek taktirmak.

vectratolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Cosmo farlari araciniza olmaz.
Yani farlari degistirsenizde kullanamazsiniz en iyisi kendi fariniza mercek taktirmak.

Hareket özelliği olmasa da olmuyor mu? Mercek hareket motoru değişimi ile çözemez miyiz?

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence hepsi gereksiz mercekte olsa far ayarıda olsa tamponda far yıkama olmadıkça muayeneden xenon için yapılıyorsa bu işlem geçmeyecektir.

vectratolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

_ozgur_ link' Alıntı:
Bence hepsi gereksiz mercekte olsa far ayarıda olsa tamponda far yıkama olmadıkça muayeneden xenon için yapılıyorsa bu işlem geçmeyecektir.
Kablo kesme biçme yoksa sök tak yaparak o durum aşılabilir.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olmaması imkansız çünkü halojen fardan xenon a geçilecek. Orjinal sistem olmadığı için röle v.s. ile sürülecek voltaj. Hatta xenon a çevrildiği için arıza ışığı bile yakabilir. O yüzden gereksiz işlem dedim beyaz isteniyorsa beyaz ampullerle yola devam.