Sizce Hangi Lastik..

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
32 Psi konfor,Ekonomi için 39 Psi katolog değerleri..Ben açıkçası arasını vuruyorum..36 Psi olarak..Lastik Basıncı.jpg

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk önce hayırlı olsun lastikler. Bende bu lastiklerden taktırmak istiyorum ve 1548₺ çok uygun rakam benim baktığım yerlerden. Mengerler tam olarak nerede bende gidip görüşmek istiyorum lastik için.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk önce hayırlı olsun lastikler. Bende bu lastiklerden taktırmak istiyorum ve 1548₺ çok uygun rakam benim baktığım yerlerden. Mengerler tam olarak nerede bende gidip görüşmek istiyorum lastik için.
Teşekkür ederim @Berkin kardeşim,malesef bir adet ellerinde vardı..Ve 16 aylık Lastik olduğundan uygun fiyata verdiler.Siz yinede bir görüşün isterseniz,belki başka bir uygun lastik vardır...İstanbul-Davutpaşa'da..Eskiden şişe camın(şimdi site yapıyorlar)hemen üst caddesinde..Mercedes(Mengerler) servisi ile aynı yerde..Bosch servisinde..
Aytun veya Aziz bey irtibat no : 0531-684 94 58
Açık adres : Davutpaşa Cad.Askeri Fırın Yolu Burmalı Çeşme Sk. No:2 / Topkapı

• Beğen
Tepkiler: Berkin

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Lastik hakkında izlenimlerimi paylaşırım demiştim.Başımdan geçen bir olay lastikleri iyi test etmemi sağladı..Artık lastiklere baya bir güveniyorum....Geçen gün Allaha şükür takla atmaktan kurtulduk..Lastikler çok iyi yere tutundu ve esnedi..Tabi esp de iyi çalıştı..Islak zemindede çok iyi, hiç kayma yaşamadım..Gayet iyi tutunuyor..Olay şöyle gelişti..MOİ ye(Mall of İstanbul)giderken (otobanda 110- 120 gibi bir hızla,hız sınırı 120) yan aynaları kullanmayan diycem iyi niyetli olarak ama konuşmasından kasten yapmış izlenimi veren 3 cana kastedicek kusura bakmayın hayvan diycem, önümüzede değil üzerimize kırması sonucu (çok ani tepki vermek zorunda kaldım)kontraya düşürmesi sonucu araba bir sağ bir sol arka bölüm bir sağdan bir soldan hafif kalkar gibi oldu beşik gibi sallandık ama lastiklerde yerden kopma kesilme olmadı ve çok seri birşekilde araç o hızla toparlardı.Çok şükür sağ şeridede kaymadı çünki akan bir trafikti...Allah korudu...Herzmana yapmam ama kafamı toparlayıp önünü kestiğim hayvan kardeşimize senin amacın ne dediğimde şeridimi neden almaya çalışıyorsun diyen en sol şeritte hız sınırı 120 olan otobanda 70-80 le giden uzun süre sol şeritte yol vermesini beklediğim ve en son sellektör yaparak bile yol vermeyen beyinsiz sayesinde Lastik ve esp testini araç geçmiş oldu..
Bu arada,Yanındaki babası kadar biraz aklı olsaydı keşke..Adamcağız bir ton özür diledi...Allah onunla aynı trafikte seyredenleri korusun...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Berkin

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun diyelim, Daha önceki arabamda kullanmıştım. A&B sınıfı güzel lastik olduğunu da yazmıştım.

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun abi senin ustalığın sayesinde aracı toparlamışsın rabbim kimseye kaza bela vermesin inşaallah

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun diyelim, Daha önceki arabamda kullanmıştım. A&B sınıfı güzel lastik olduğunu da yazmıştım.
Çok geçmiş olsun abi senin ustalığın sayesinde aracı toparlamışsın rabbim kimseye kaza bela vermesin inşaallah
Sağolun arkadaşlar..Anlık karar vermek bu gibi durumlarda kurtarıcı..Kararsız kalınca kaza meydana geliyor.En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler..Doğrudur...

• Beğen
Tepkiler: Murat

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar..Anlık karar vermek bu gibi durumlarda kurtarıcı..Kararsız kalınca kaza meydana geliyor.En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir derler..Doğrudur...
Çok geçmiş olsun.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun abi. Rabbim beterinden saklasın inş.

• Beğen
Tepkiler: Cemil