sıfır kaskolu aracım yandı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sıfır kaskolu aracım yandı

frostmanhkn link' Alıntı:
Akadaslar bugun servis ile gorustuk ve dun exper raporunu tutmus dosya acmis ve arac onarima alinmis masraf 4 bin tl ve bitmemis 1hafta surer demisler neyse kasko karsiladimi hasari dedik problem gozukmuyor dediler aracin onarimi bittikten sonra  exper gelip rqpor tutucak sigorta sirketine bildiricek dedi smdi bu durumda noldunu biz daha anlamis degiliz cunki kasko onay vermeden onarima neden baslamislar bunu bize sormadilar kasko yapmiosa eer biz orda kaziklancaz anlaminami gelio bu yoksa kasko hasari karsiladidami onarima girdi arac resimlerni cekip gitmis dun sadece hic bisi yapmamislar arac onarildiktan sonrada zaten nesini inceleyip ortaya cikcak ki bu sis farindan yandi zaten
ne salak bir servismiş o. önce kaskodan exper gelir onay verir sonra servis işlem yapar.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Enteresan, sigorta onaylamazsa sizin onayınızı almadan işlem yapmış olacak servis. Dolayısıyla sonradan evrak imzalamayın!

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Axa sigorta bu arada firma ekspertz gelmis bakmis gitmiste e fol yok yumurta yok onarima alinmis fiyati bile cikmis rn bunu kasko odemezse odemicem belki orda yaptrmicam cikmacidan 1tl ye yaptiricam bi sacmalik var ama anlamadim yada oldu hersey normal kasko karsilio belki ama bu islemler nasil yuruyo bilmiorum

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sigorta şirketin sağlam olduğu için servis bir an önce başlamış işleme bizim bilmediğimiz sözlü onay olabilir.. Servis,exper ve sigorta şirketleri zaten birbirlerini tanıyorlar
Sorun cıkacağını sanmıyorum.
Radyatör kısmına gelince talep edersiniz değiştirirler bence  bunu bu kadar büyütmeye gerek yok.
esas önemli konu orjinal parca dışındaki yaptırımınızdan problem çıkmasın.
bence siz sigorta şirketini ve servisi rahat bırakın adamlar işini yapsınlar.yoksa olay çok dallanıp budaklanır bilginiz olsun

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

içiniz rahat olsun. kasko onay vermiştir. onay olmadan tamir başlanmaz. cünkü benim aracta aynı şekilde kasko tarafından yapıldı. experi bekliyoruz dediler. 10 dk lık bir işlemden sonra onarım başladı. benim aracta 8 milyara yakın hasar çıkmıştı. bu evrak işlemleri sonradan kasko yetkilileri ile servis arasında dolduruluyor. kaza için geçmiş olsun, kaskonuz karşıladıgı için de gözünüz aydın.