sıfır kaskolu aracım yandı

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sıfır kaskolu aracım yandı

eketen link' Alıntı:
xenon ları kim taktı
sonradan takılan xenonlarda hele oem değilse herzaman bu riskler mevcut maalesef.

kesinlikle haklısınız !! ucuz çin malları çok güvensiz !!

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada önce geçmiş olsun ..kasko öder büyük ihtimalle !! ama kıymeti yokki !! çektiğiniz onca stress,üzüntü ,araçsızlık !! araç sıfır ,birçok işlem görecek !! yinede olmuş artık ,yapacak bişey yok ...tekrar geçmiş olsun ...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim araçlarda sağa sola sinyal verirken bazen elektrik çıtırtısı geliyor ya bende bundan çekiniyorum..

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Serviste takilmadi kendisi takmis zenonlarda sorun yok calisior ama sidlere voltu yuksek takilmis ve isininca yakmis sag tarafi yanmis aracin sis yok zaten dierinide soktuk orjinalini taktik ama bunu incelicekler ve ortaya cikicak napmamiz lazim bizim odemicekler buyuk ihtimalle 2011 arac cunki detayli incelicekler fabrikasyon hatami die sonra ole olmadigi ortaya cikicak ama biz fari arabyi yakcaz die takmadik zaten ve kasjoda hasar karsilansin die yapilan bisey yarin belli olcK bakalim bilmiorum

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
haydaaa o kadar uğraş ampul değişiterecem diye sonra olaya bak. çok geçmiş olsun. kaskonun ödemede sorun çıkaracağını sanmıyorum ama işi sağlama almak adına önce eski haline getirmek iyi olabilir.
Xenonlar sokulmedi duruo olece gitti serwise

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kardeşim büyük geçmiş olsun, gerçekten üzücü bir durum, zaten arkadaşlar gerekli bilgileri vermişler. Hiç olmaz diyoruz olabiliyor işte, hani derler ya körün taşı sizin arkadaşı bulmuş, umarım kasko en kısa zamanda sorunu halleder.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bizim araçlarda sağa sola sinyal verirken bazen elektrik çıtırtısı geliyor ya bende bundan çekiniyorum..
ben de hep bunu göstereyim diyorum dek gelmiyor hiç
bu elektrik çıtırtısı değil diye tahmin ediyorum, plastiğin içten sürtmesi ya da
içinde dönen aksamın sürtmesi gibi geliyor bana

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğiniz ses böyle yapışkan bir cismi yapıştığı yerden çıkarırken gelen ses gibi mi ? Ben aracı sinyal güncellemesi için bayiye götürmeden önce bir ses yoktu, fakat servisten aldığımda aracı sinyali sağa sola çevirirken çıtırt diye bir ses geliyor, ama bir elektrik sesinden ziyade dediğim gibi bir cisimi yapıştığı bir yerden çıkarırken ki ses gibi, tahminimde aracın torpido ve direksiyon bölgesine sürdükleri yoğun parlatıcı yada cila yada herneyse bu sese sebep olan madde, tabi sizin araçta da varmı aynı durum bilmem.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun, inşallah kasko hasarın tamamını karşılar.
Bu çıtırtı sesine gelince, zamanla geçer diye tahmin ediyordum ancak maalesef aldığım günden beri var bende de bu ses. Sola sinyal verince, toparlanma esnasında oluyor. Plastik dişli sesi gibi geliyor bana.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dediğiniz gibi olsa dert değil derim, ses bana kıvılcım sesi gibi geliyor.