sıfır kaskolu aracım yandı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sıfır kaskolu aracım yandı

Tolga KARACA link' Alıntı:
Dediğiniz gibi olsa dert değil derim, ses bana kıvılcım sesi gibi geliyor.
bende de var o ses bana da kıvılcım gibi geliyor ama emin olamıyorum.

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O ses bendede war ama elektrik flnn diil o ya bn sinyal kolunu sola werdigimde manewrayi aldiktan sonra kol yerine gelioken cikio citirt die kurtulu gibi bu arada bi expertize danstim hic bisi olmas dedi farkli serwislere sormus arkadas oyle inceliolarki araci akliniz durur diyo kesin ortaya cikar karsilanmaz diolar anlamadim gitti acentayla gorusmus ropardan snra belli olr diolar hayrlisi

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

valla sigorta şirketite fazla güvenmeyin! öncelikleri tamirmişşş!
böyle bi şey olabilir mi ya demin eksperle görüştüm radyatörde arıza var değişmesini istiyorum. öncelik tamir diyo! ve tamir yapan şirketle görüşüyorum garantimiz 1 yıl diyo benim aracımın garantisi 2 yıl! bu işten hiç bi şey anlamadım! boşuna ödüyoz bu parayı kaskoya!

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi sigorta şirketiymiş bu merak ettim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

frostmanhkn link' Alıntı:
O ses bendede war ama elektrik flnn diil o ya bn sinyal kolunu sola werdigimde manewrayi aldiktan sonra kol yerine gelioken cikio citirt die kurtulu gibi bu arada bi expertize danstim hic bisi olmas dedi farkli serwislere sormus arkadas oyle inceliolarki araci akliniz durur diyo kesin ortaya cikar karsilanmaz diolar anlamadim gitti acentayla gorusmus ropardan snra belli olr diolar hayrlisi

Kelimelerinizde neden sürekli yabancı ya da eksik harf kullanıyorsunuz?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=frostmanhkn link=topic=2405.msg49501#msg49501 date=1317638969]

[/quote]
güzel tespit etmişsiniz
lütfen Türkçe'mize sahip çıkalım ve yazarken daha dikkatli davranalım :)

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2405.msg49451#msg49451 date=1317589507]
Bizim araçlarda sağa sola sinyal verirken bazen elektrik çıtırtısı geliyor ya bende bundan çekiniyorum..
ben de hep bunu göstereyim diyorum dek gelmiyor hiç
bu elektrik çıtırtısı değil diye tahmin ediyorum, plastiğin içten sürtmesi ya da
içinde dönen aksamın sürtmesi gibi geliyor bana
[/quote]

E aynısı bende de var bu ne deyip duruyorum. Bende oradaki plastik parçalardan birinde çapak var ona çarpıyo ya da sürtüyo diye yorumladım kendimce ama servise sormak hiç aklıma gelmedi.

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=frostmanhkn link=topic=2405.msg49501#msg49501 date=1317638969]

[/quote]İphondan giriyorum dogal olarak kayio bi kac harf rahatsiz ettiysem kusura bakma

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Akadaslar bugun servis ile gorustuk ve dun exper raporunu tutmus dosya acmis ve arac onarima alinmis masraf 4 bin tl ve bitmemis 1hafta surer demisler neyse kasko karsiladimi hasari dedik problem gozukmuyor dediler aracin onarimi bittikten sonra  exper gelip rqpor tutucak sigorta sirketine bildiricek dedi smdi bu durumda noldunu biz daha anlamis degiliz cunki kasko onay vermeden onarima neden baslamislar bunu bize sormadilar kasko yapmiosa eer biz orda kaziklancaz anlaminami gelio bu yoksa kasko hasari karsiladidami onarima girdi arac resimlerni cekip gitmis dun sadece hic bisi yapmamislar arac onarildiktan sonrada zaten nesini inceleyip ortaya cikcak ki bu sis farindan yandi zaten

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kasko yapılmasına onay verdiyse zaten bir problem yok demektir bence !! acentenize bir danışın ,içiniz rahat olsun !!