''SFI'' Sahipleri..

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arkadaşım var vtec hastası ona da sordum sence hangisi diye (şu an corsa.c gsi var kendisinde) onda yüzlerce videolar var "abi ben çok araştırdım sonuç şu : istanbuldan ankaraya kadar gazlıcam ben diyosan sfi, ama ben cadde de keyfime bakıcam yüksek devir kullanıyorum diyosan kesinlikle vtec" dedi.

honda yada sfi alcagımdan deil birden merak geldi :) ama içimden bi his vtec diyor. tabi ki 5.500 den sonra gazlıcam duman attırcam diye de SFI sevgimden vazgeçmem tipi yeter namussuz arabanın. :))

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence o arkadaşın Ciğerli Bi SFİ hiç denk gelmemiş :D Bi Kere Şu Var 2.0 > 1.6 'dan ;)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet sende sfi yaptın maserati heee :p s2000 ne uzanması için bayagı bi mod yemesi lazım :) ee mod haliylede her araba biraz kaslanıo :)

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısa da da uzundada benim aracı geçen vti vtec yok.......en az 20-25 kez denedik cocuklar cok hevesli oluyor henüz geçen yok.........zaten artık vteclerle denemiyorum sonuç belli ....yazık oluyor araçlarımıza ......izmirde 328 bmw dahil henüz geçen olmadı....astra gsi dahil...

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet sende sfi yaptın maserati heee :p s2000 ne uzanması için bayagı bi mod yemesi lazım :) ee mod haliylede her araba biraz kaslanıo :)
AhuAhuAhu Yok cnm o Kadarda uzanmadık Sadece Vtec lerden bahsedioduk Kategorisi deil 1 kere VTEC GSİ nin yani :) Şöle Düşün bi Araba 15 16 yaşında Adından Hala Bahsettiriyorsa Vardır Bu Arabanın Bi Sihri Büyüsü ;)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence o arkadaşın Ciğerli Bi SFİ hiç denk gelmemiş :D Bi Kere Şu Var 2.0 > 1.6 'dan ;)
kanka ben opel teknisyeniyim bilmiyodun dimi :) ama honda da üst kapak eksantrikler falan biraz farklı.

mazda rx8 varya hani 1308cc 231 hp :) yani teknoloji farklı çalışma sistemi. ama diyorum ya severim vtec den daha çok sfi iii :=)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısa da da uzundada benim aracı geçen vti vtec yok.......en az 20-25 kez denedik cocuklar cok hevesli oluyor henüz geçen yok.........zaten artık vteclerle denemiyorum sonuç belli ....yazık oluyor araçlarımıza ......izmirde 328 bmw dahil henüz geçen olmadı....astra gsi dahil...
senin araç okunup üflenmiş hocam demekki :)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AhuAhuAhu Yok cnm o Kadarda uzanmadık Sadece Vtec lerden bahsedioduk Kategorisi deil 1 kere VTEC GSİ nin yani :) Şöle Düşün bi Araba 15 16 yaşında Adından Hala Bahsettiriyorsa Vardır Bu Arabanın Bi Sihri Büyüsü ;)

vtec de hala adından bahsettirn bi araba yiğidi öldür hakkını kemirme olm sende :=)

neyse tamam şimdi forumdan atıcaklar beni hondacılarmı yolladı seni diye hahaha :=) yok valla iki tane opelim var hiç hondam yok :kop:

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aha işte yaaaaaaa tartışın şu konuyu Oh beeeeee

Yaz Oraycım net ve tam bir soru sor.
İlk zamanda almış oldugumuz c20xe ve vtec olayını tekrar seneler sonra tartışacağız ve emin ol Yaşadıklarımızın hepsini size tekkkkkk tek anlatacağım.
Bilesiniz şu an b18a2 integra kullanıyorum ama tarzlar farklı tabiki binmek adınada Yazın
sfi vtec ne oluyor neler nerelerden nerelere geliyor.
Net bir soru sorun uzunnnnnn uzuın degil
mesela şu oluyormu bu oluyormu ?
Bende size tek tek yazayım
tek tek soru.
Hadeyinnnnnnnnnnnn ayşama yazarım :)

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okan abi astra g gsi.

gazı sabit tutuyorum araba sirkeliyor sanki benzin pompası bozuk gibi. debimetre orjinal gm ve sıfır. rolanti regülatörü sıfır orjinal ??