''SFI'' Sahipleri..

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, ben opelin bir çok modelini sevmem, kimse kızmasın :)

O yüzden ben derim ki, bizim sfi cılılar olarak bu topic de bilgi alışverişi filan yapalım birbirimizi tanıylaım başka topicleri hiç kirletmeyelim kalabalık da etmeyelim. Sitedeki diğer Astra GSI' ları merakediyorum mesela ben (SFI).

Ne dersiniz?

Kadetçiler siz de tabi ki:)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka modelleri sevmiyormusun yoksa uzanamadın et misalimi.....

senin arabanın ömrü bitti artık bunu kabul et.

benim param olsada keşke daha yenisini alsam. yeni herzaman iyidir.

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle demeyin, ömrü bitecek araba var bitmeyecek araba var..

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deniz senin araba gerçekten güzel aslında bende bi gsı sfı hayranıyım ama gel gelelimki artık temiz gsı ler çok nadir kaldı piyasada topic hayırlı olsun

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle demeyin, ömrü bitecek araba var bitmeyecek araba var..

ben kötü niyetli olarak demedim fakat sonuçta gün geçtikce dahada yaşlanıyor ve bir tarafdan masraf çıkaracak. eğerki imkan var ise yenilemek daha doğru olur. Tabiki öncelikle bindiğimiz arabayı sevmemiz gerek.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur bende Club-CDX kurayım hemen :D:D:D:D:D:D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deniz abi topiciğin hayırlı olsun yalnız abi sana çok kırıldım ya sonuçta bindiğin araçta astra yani ve senin araçla benim araçda aynı tek farkı SFI motor ve çift kapı olması tamam belki bu anlattığım fark baya büyük fark ama sevmem bence pek yakışmamış :( peki f kasalara yer varmı :confused: sonuçta içi olsun dışı olsun sonuçta aynı sadece benimki aile tarzı seninki pist tarzı tek fark bu hem belki temiz bi gsi bulabilirim topic sayesinde yani aranızda banada yer varmı:confused: belki sayenizde kasırga sedan bi gsi de olabilir :D neyse iyi forumlar

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kötü niyetli olarak demedim fakat sonuçta gün geçtikce dahada yaşlanıyor ve bir tarafdan masraf çıkaracak. eğerki imkan var ise yenilemek daha doğru olur. Tabiki öncelikle bindiğimiz arabayı sevmemiz gerek.
Abi dediğin doğruda g kasa gsiler daha katranda hayrı yok 210 mu 220 mimi ne bi düşün yani benim sedanın göstergei bile 220 tabi böle kıyaslamak yapmak yanlış ama örnek vermek için dedim mesela bi başka örnek f kasa sfi motor 150 bg ken ecotec motorlu gsi 136 bg aynı kasada bile farkediyo ya direk astra h kasa opc alacaksın veya sfi motorlu bir f kasa bulup bineceksin bence masraf çıkarması normal çünkü 96 model olcak hem km fazla olacak hem yaşı ileri olcak mesela aracımı sevmeme rağmen 10 yaşına girecek babama satalım diyorum yani...

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka modelleri sevmiyormusun yoksa uzanamadın et misalimi.....

Çok sevimsiz bir ifade...
Deniz'in arabası bahsettiğiniz ET'lerden daha değerli bir araba bana göre.

Daha satılık ilanı vermeden aracın talipleri vardı sizin o UZANAMAYACAK ET diye tabir ettiğiniz arabalarla aynı fiyata.

Satmadı, 2000MOTOR arabaya biniyor ET'e uzanamasada...

Çok sinirlendirdi bu ifade beni,
Susuyorum, umarım sizde susarsınız...