''SFI'' Sahipleri..

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kötü niyetli olarak demedim fakat sonuçta gün geçtikce dahada yaşlanıyor ve bir tarafdan masraf çıkaracak. eğerki imkan var ise yenilemek daha doğru olur. Tabiki öncelikle bindiğimiz arabayı sevmemiz gerek.

İnanın modelli araba almak zor değil. Hele ki şu sıralar..

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sevimsiz bir ifade...
Deniz'in arabası bahsettiğiniz ET'lerden daha değerli bir araba bana göre.

Daha satılık ilanı vermeden aracın talipleri vardı sizin o UZANAMAYACAK ET diye tabir ettiğiniz arabalarla aynı fiyata.

Satmadı, 2000MOTOR arabaya biniyor ET'e uzanamasada...

Çok sinirlendirdi bu ifade beni,
Susuyorum, umarım sizde susarsınız...

ben daha sonraki mesajımda ne demek istediğimi anlattım, sanırım ifadem maksadını aştı. kusura bakmayın. Ayrıca Bukadar sinirlenecek birşey yok

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, ben opelin bir çok modelini sevmem, kimse kızmasın :)

O yüzden ben derim ki, bizim sfi cılılar olarak bu topic de bilgi alışverişi filan yapalım birbirimizi tanıylaım başka topicleri hiç kirletmeyelim kalabalık da etmeyelim. Sitedeki diğer Astra GSI' ları merakediyorum mesela ben (SFI).

Ne dersiniz?

Kadetçiler siz de tabi ki:)

şimdi ecotec i olanlar buraya yazamıyor mu :D

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnanın modelli araba almak zor değil. Hele ki şu sıralar..
Hemde hiç zor diil abi ama sfi gsilerin yan koltuğunda oturmuşluğum var ve gerçekten o arabaya binmek bana göre bir tutkudur aynen amerikada olduğu gibi adamlar 1960 model mustangi alıp modlayıp bindiği gibi mesela ben aracımı satıp g kasa almayı düşünüyorum ama işte dediğim olay aracı satmaya kıyamıyorum,servisteki ustalarda öle dio zaten bak aldığın araç seni memnun etmeyedebilir dio çünkü ustalarda biliyo sahip olduğum araca gözüm gibi bakarım ve aldığın araç sizinki gibi temiz olurmu onu bilemezsin diolar... yani lafı uzattım iice uzun lafın kısası eğer aracını seviyosan onun yağıyla tuzuyla ilgilenip bineceksin öle diilmi ki Deniz abi nin araçta tam öle bi araç eğer köşede nakit param olsa gözümü bile kırpmadan alırdım ama işte baba arabasına talim edecez okul biteseye kadar...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu topic için şahane bir başlangıç olmuş...:rolleyes:

Hadi arkadaşlar, bu başlık daha iyisini hak ediyor.Gereksiz mesajlarla off-topic yapmayalım...

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fakiriz sfi mız yok :( Allah canımızı alsada kurtulsak :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bi başlık olmuş Tebrkler :) Hadiyin hadiyin Team GSİ yi kuralım buraya :D Bide şu uzanamadıı ciğer konusunu anlamadım yahu :S SFİ GSİ'nin calibra hariç uzanamadıı ciğer yok kardeşim ;) O gerekirse S2000 lere kadar uzanıyor :D:D:D