''SFI'' Sahipleri..

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka modelleri sevmiyormusun yoksa uzanamadın et misalimi.....

senin arabanın ömrü bitti artık bunu kabul et.

benim param olsada keşke daha yenisini alsam. yeni herzaman iyidir.

Olmamış hemşerim:(

Sende GSI sevmeyebilirsin.. Denemesi bedava,ben GSI'ları sevmiyorum yaz bakalım kimseden olumsuz tepki alıyormusun?

Benim Kadett diye bir aracım var,90 model..8.000ytl eder etmez!! Ama sadece bu forumdan arkadaşlarım bile bilirlerki ve yeminde etsem başım ağrımaz bu araba bana sıfır Astra H fiyatına malolmuştur..Çok şikayetçi değilim,arabamı seviyorum.Kimin neyi sevip sevmediğiyse umrumda bile değil ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ezik :D :D

Sen yazabilirsin kardeşim,izin veriyorum :)
Ayıp ettin yavuz abi ya ezik die nie ezik olalım:cry: bizimkilerde kendi sınıfında canavar öle diilmi:D tabi sizin arabalara laf yok :good:
inşallah okul bittikten sonra ilk alacağım arabalardan biride sfi motorlu gsi olacaktır şimdi dicen okul biteseye kadar bulabilcenmi oda ayrı eğer Deniz abi bekletirse DARını uygun fiyata alırım:alkis: ama okul bitmeden zor:(
Haydi TEAMGSİ nerelerdesiniz bu kadarmı:D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Heyyyttttt Ağir Abi Geldi Açilin Bakayim :d:d:d:d Gs Yi Zaten Sevmem Birde Kiçina I Mi Taktiniz Alla Alla :d:d:d

Osman R.

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de ''SFI '' nin sadece '' F '' si var ...Evet fakirim ama gururluyum :) :) :)

blackGSİ***ouzs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meselaa ben şu an hala düşünüoorumm onur aabinin (JOCCO) arabayıı almayıı..bnde 94 corsa gsi war.. astra alırım alırsamm yanii.yada yine corsa 94 alrıım en gsi ındann... ömrünü bitrmekk içinn uuraşırsann biter tabii bi yerde..

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de ''SFI '' nin sadece '' F '' si var ...Evet fakirim ama gururluyum :) :) :)
:good: :good: :good: Olsun be abi sfi in sadece bendede f i var ama olmayanlar düşünsün ben o arabayla showroomdan çıkan araçların yanından akıp geçiyom adam terene bakar gibi bakıyo sanki ucuz die sağdan mı gitmek lazım bana göre bu fiyata alınacak arabalardan biri:D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka modelleri sevmiyormusun yoksa uzanamadın et misalimi.....

senin arabanın ömrü bitti artık bunu kabul et.

benim param olsada keşke daha yenisini alsam. yeni herzaman iyidir.

Arkadaşım, maksat tartışmak değil, sana bu konuuyu sayfalarca ve gereksizce uzatacak cevaplar yazabilirim ama Gerek yok, zaten sen de malsadını aştığını kabul etmişsin.

İyi forumlar dilerim. ;)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deniz abi topiciğin hayırlı olsun yalnız abi sana çok kırıldım ya sonuçta bindiğin araçta astra yani ve senin araçla benim araçda aynı tek farkı SFI motor ve çift kapı olması tamam belki bu anlattığım fark baya büyük fark ama sevmem bence pek yakışmamış :( peki f kasalara yer varmı :confused: sonuçta içi olsun dışı olsun sonuçta aynı sadece benimki aile tarzı seninki pist tarzı tek fark bu hem belki temiz bi gsi bulabilirim topic sayesinde yani aranızda banada yer varmı:confused: belki sayenizde kasırga sedan bi gsi de olabilir :D neyse iyi forumlar

Kardeşim benim o işin şakası, tabiki sfi a ilgi ve merak duyan herkes yazabilir..Sfi topic i zaten. ;)

Öyle bir ayrımcılık yapar mıyız hiç;)

şimdi ecotec i olanlar buraya yazamıyor mu :D

Standart ecotecin varsa yazma :D

Çok güzel bi başlık olmuş Tebrkler :) Hadiyin hadiyin Team GSİ yi kuralım buraya :D Bide şu uzanamadıı ciğer konusunu anlamadım yahu :S SFİ GSİ'nin calibra hariç uzanamadıı ciğer yok kardeşim ;) O gerekirse S2000 lere kadar uzanıyor :D:D:D

;)