Servise sormak istedikleriniz...

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servise sormak istedikleriniz...

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
yaw birde sportların aynaları elektronik katlanır olabiliyormu cosmolar gibi onu merak ediyorum
zahmet olcak ama :)

Yok rica ederim ne zahmeti.. Bitane kağıt hazırladım kendime, kağıdın ön yüzüne sol kısma sorunları sıraladım 13 tane =) sağ tarafa yaptıracağım fantezileri sıraladım, leddir bilmemnedir..  011zaa

Arka tarafı da sorulara ayırdım, not ettim sorularınızı yarın sorarım Tarık Bey'e..

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servise sormak istedikleriniz...

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
yaw birde sportların aynaları elektronik katlanır olabiliyormu cosmolar gibi onu merak ediyorum
zahmet olcak ama :)

Az önce aldım aracı, sizin merak ettiklerinizi de sordum servis sorumlusuna.

Gündüz farları için mtecler takılabiliyor dedi. Ama onların da afldeki gibi parlak yanmadığını söyledi.
Aynanın katlanmasıyla ilgili olarak da şöyle bir bilgi verdi, daha önce bir arabaya denemişler, devrenin elektriğini kontaktan sağlamışlar. Ama yazılımsal olarak da müdahale etmek gerekiyormuş çünkü kontaktan ekstra enerji çekildiği anda kendini korumaya alarak kilitliyormuş. Yazılımsal müdahalede de bulunamadıkları için malesef olmuyor dedi.

Servis sorumlusu baya tecrübeli bu işlerde, ben şahsen verdiği cevaplardan tatmin oldum.