Servise sormak istedikleriniz...

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servise sormak istedikleriniz...

teşekkürler hüsnü bey servisi aramak şart oldu..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

bahadirusta link' Alıntı:
teşekkürler hüsnü bey servisi aramak şart oldu..

Rica ederim ;)

siyahall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın site yöneticileri sitenize yeni üye oldum..gördüğüm kadarı ile üyeler ile arkadaş gibi olmuşsunuz..güzel bir durum bu^^ Benim merak attğim soruyu cevaplarsanız sevinirim.2008 model astra 1.6  enjoy (2009 yılı haziran ayı lpg montajlı)marka araç sahibiyim..15000 km bakımını yaptırdım.aracım şu an 26000 km de.uzun yola çıkacağım için acaba bu zaman itibari ile aracımın girmesi gereken herhangi bir periyodik  bakımı (lpg bakımıda dahil) var mı? ve siz ce servise mi yoksa sanayiye mi götürmeliyim ?

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoşgeldiniz sn.siyahall; kendi adıma konuşacak olursam garantisi bitmiş aracı servise götürüp fazladan para vermek yerine, sanayide tanıdığım ve işini bildiğim bir ustaya götürmeyi tercih ederim. ama lpg takılı araçlarda da, lpg ile ilgili kısımların bakımlarını mutlaka yetkili servise göstermekte fayda var. Lpg bana çok sıcak gelmeyen bir kavram.. yarım yamalak bilgili ellerde bombaya dönüşme ihtimali olduğu için mutlaka yetkili serviste bakımı yapılmalı.. 

siyahall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
hoşgeldiniz sn.siyahall; kendi adıma konuşacak olursam garantisi bitmiş aracı servise götürüp fazladan para vermek yerine, sanayide tanıdığım ve işini bildiğim bir ustaya götürmeyi tercih ederim. ama lpg takılı araçlarda da, lpg ile ilgili kısımların bakımlarını mutlaka yetkili servise göstermekte fayda var. Lpg bana çok sıcak gelmeyen bir kavram.. yarım yamalak bilgili ellerde bombaya dönüşme ihtimali olduğu için mutlaka yetkili serviste bakımı yapılmalı..   

teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için..servisi aradım aracımın durumunu anlatım bana 370 tl aracın bakımı ve 70 tl de lpg bakımı toplam 440 tl masraf cıkardılar..daha sonra tanınmış bir opel sanayi servisini aradım onlarda bana 130 tl araç bakımı ve 20 tl lpg bakımı masraf çıkardılar..ne demeli bu duruma.. acaba midyata pirince giderken evdeki pirinç den olmayalım veya boş yere 300 tl mi verelim :S  karasız kaldım

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yani. fark ortada...aynı işlemi yapacaklardır..bence pek düşünmeye gerek yok...

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Merhaba

Yarın aracı Topkapı Odak'ta 15000 bakıma sokacağım. Servise sormak istediği olan varmı?

Biraz geç aklıma geldi kusura bakmayın..

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
[quote author=eRg link=topic=537.msg63007#msg63007 date=1322606832]
Arkadaşlar Merhaba

Yarın aracı Topkapı Odak'ta 15000 bakıma sokacağım. Servise sormak istediği olan varmı?

Biraz geç aklıma geldi kusura bakmayın..

farlara (özellikle gündüz farlarına) hata vermeyecek led yapılıyormu diye sorarsanız makbule geçer :)
[/quote]

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
yaw birde sportların aynaları elektronik katlanır olabiliyormu cosmolar gibi onu merak ediyorum
zahmet olcak ama :)

Sn. Big Boss keşke baştan cosmo alsaymışsınız  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
jantları hoşuma gitmiyordu bayide söküp sport jant takması daha maliyetli olur gibi saçma bişey dedi bende çok sıkıntı yapmadım açıkcası :)

Ah be abi keşke öyle yaptırsaydın, sağlık olsun
ama ciddi ciddi senin direksiyonla koltuklar çok daha hoş bizimkilerden  045thumbsup