Sabah sabah yaşadığım kaza

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sabah sabah yaşadığım kaza

gecmiş olsun.Tampon  oldugu için sıkıntı olmaz satılırken merak etmeyin. boyanmış fotoları da eklerseniz size daha iyi yorum yapabiliriz. ama rötüş yaptırarak iyi yapmışsınız. tamponun komple boyanması saçmalık bencede. ben olsam autokingin verdigi 150 tl lik ücretin 100 tl sini dolmuşcudan alır, 50 tl sini de ben verir autokingden yaptırırdım. ama  hasarlar bu kadar kafaya takılacak boyutta degil. güle güle ve kazasız belasız kullanmanız dilegiyle.

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevaplar için tşkler. Aracın rütuşlanmış halininde fotosunu çekip koyacağım en kısa sürede.

Metin bey şoför zaten biraz cahilce bir insandı autoking desem "hönk?" diyecek cinsten yani :)  O yüzden hiç uğraşmadım numarasınıda verdi ama aramadım bile kazadan sonra. Rütuşla hallettik.

Ha ilerde çok gözüme batmaya başlarsa bi hal çare düşünürüz artık

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim başıma geleni anlatayım.  geçen siyah aracımın arka kapısının üzerine tenekeden park yapılmaz levhası devrildi. 5 cm uzunlugunda çok hafif göçükle beraber derin bir çizik oluştu. şu an kendimin yaptığı asetatlı siyah kalemle bu derin çiziği boyadım. şu an yakından bakmayınca anlaşılmıyor. Bunu yapmadan önce uzaktan bile farkediliyordu çizik beyaz gibi görünüyordu. şimdi rahatım :)
elbette yıkandıkça bu boya çıkacaktır ama tekrar yapmak 2 snyemi almaz.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah kaza bela vermesin. Benim aracımda da  ön arka tamponun muhtelif yerlerinde benzer hasarlar var. Park yerinde oluyor genelde. Nasıl park ediyorlarsa artık...Rötuşla kapatıyorum kendim. Belli oluyor elbette ancak kafaya takacak şeyler değil bunlar. Tampon sonuçta, dert etmeyin. Rötuşlatın bir bakın, içinize sinmezse çaresine bakarsınız. Ancak unutmamak gerek, tamponlar ne kadar dikkat edersek edelim bir şekilde bu tür kazalara uğruyor sıklıkla.