s.a benimde artık bir vectram var oleyy :D online arkadaşlardan yardım lütfen

hayaksisheytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyleyse ayrı!

"Taş çatlasa 50 km.." deyince ben ona göre fikir belirttim. Kız arkadaş da varsa sen hiç durma bence... :)

peki ne onerirsiniz brc iyimidir atıkeri fazla oneren yok ama yetkili servisi bana 15 km uzakta brc bursada nerden baksan git gel 150 km zavolide var diye biliyorum yalovada
birde 1997 model 2.0 gls araç yol bilgisayari tarih ve dısarsının derecesini gösteriyor yakıt tuketimini göremiyorum :confused: nasıl bakıcaz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
990tl montaj dahil muaynesi ıvırı zıvırı 1200 buluyor. 10 taksit ayda 120 tl. benzinde aylık 100 tl harcarsan lpg'de 60 tl harcarsın max. 40 tl cebine kalır 80 tl katarak 10 ay sonra her ay 40 tl cebine kalır...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra nın hor kullanılmışı sanayiden çıkamaz , sanayide bir dünya akraba yapar adama. inşallah sanada temizi denk gelmiştir de şöyle zevkli zevkli gezersin.

yoksa yengeyle gezeceğine boyna sanayiye gidersin gençlik heder olur valla:D bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
peki ne onerirsiniz brc iyimidir atıkeri fazla oneren yok ama yetkili servisi bana 15 km uzakta brc bursada nerden baksan git gel 150 km zavolide var diye biliyorum yalovada
birde 1997 model 2.0 gls araç yol bilgisayari tarih ve dısarsının derecesini gösteriyor yakıt tuketimini göremiyorum :confused: nasıl bakıcaz

Ben 99 model Vectra 2.0 CD aracıma 136.000'de Atiker taktırmıştım. Sorunsuzca kullandım. İyi usta, iyi verim... Marka ikinci planda!

Yol bilgisayarı GLS'lerde yok diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin arkadaşlar.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aracın resimleri varsa ekleyin. eksikleri varsa eğer en azından yönlendiririz....

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
evet gls lerde yolbilgisayarı yok. savaş abinin vectrası hariç :)

hayaksisheytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra nın hor kullanılmışı sanayiden çıkamaz , sanayide bir dünya akraba yapar adama. inşallah sanada temizi denk gelmiştir de şöyle zevkli zevkli gezersin.

yoksa yengeyle gezeceğine boyna sanayiye gidersin gençlik heder olur valla:D bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.
aldiğim abi tanıdık hiç hor kullanmadım diyor hepde serviste bakım yaptırdım sate motor kapudunu açınca yetkili servisin kağıdı var arabada kolu ordan aldım adamlar biz bakıyoruz iyi fiyata almıssın güzel temiz araba dediler arabada darbe değişen parça yok sadece yanıklar var camada tas gelmiş çatlaşmıs abi çok urastım camı çizdirdim yürümesin diye dedi ama yürümüş

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftalık 50 Km nedır kı bence LPG ye gerek yok fakat ılla taktıracagım dıyorsanız markasına pek onem gostermeyın ve en temiz ve guzel yapan ustaya gidin ;) LPG konusunda kesınlıkle marka ayırt edılmemelı bence hersey ustanın kabılıyetınde bıtıyor ;)

hayaksisheytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
springede atıker taktırttım 1 yıllık tı sattım alan şikayet ediyor :( ne yapam çok yogun ve kalabalık burdaki atıker ilgili davranacaklarini da pek sanmıyorum
bursaya gidip brc taktırdanlar çok memnun orda ilk 1000...5000...10000.20000 bakımlari falan var atıkerdede var ama bakmıyo patatesler brc de bakıyolar özen gözteriyolarmiş

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lpg marka çok farketmiyor, ustalık çok önemli. atiker taktırırsın usta iyidir sorunsuz kullanırsın. prince taktırırsın usta kötüdür sanayiden çıkamazsın . sen kim iyi işini yapıyor önce onu araştır.