romano lpg sistemi sizce nasıl

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
romano pırıncs den sonra gelır ben kullanıyorum sorun yok 150 hp kadar olan araclara standart oluyor 150 hp gecen guclerde enjektörler romano performans enjoktöru takılıyor uygulamalı subaru da görmuştum guzel yanlız ustanızı ıyı secın benden sıze tavsıye ;)
brc sesli calışıyor ben vazgecmiştım tofaş ve fıat araclarına mukemmel uyum saglıyor brc başarılı :)

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg enjektörleri sesli çalışır. zaten ses çıkarmıyorsa o enjektör değil selenoid valftir.ben aracımda brc kullanıyorum. 12 bin km oldu taktıralı en küçük bir sıkıntı yaşamadım.sıkıntı yaşayanlar ya takan ustanın iş bilmezliğnden yada araçlarındaki bazı sorunlardan sıkıntı çekmişlerdir.benzinde sorunsuz çalışan bir araç iyi bir montajla lpgde de sorunsuz çalışır.romano markasının ismini duydum ama servis agının pek geniş olmadığını söyleyebilirim.

Son düzenleme:

Dağ-Cey Lpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg enjektörleri sesli çalışır. zaten ses çıkarmıyorsa o enjektör değil selenoid valftir.ben aracımda brc kullanıyorum. 12 bin km oldu taktıralı en küçük bir sıkıntı yaşamadım.sıkıntı yaşayanlar ya takan ustanın iş bilmezliğnden yada araçlarındaki bazı sorunlardan sıkıntı çekmişlerdir.benzinde sorunsuz çalışan bir araç iyi bir montajla lpgde de sorunsuz çalışır.romano markasının ismini duydum ama servis agının pek geniş olmadığını söyleyebilirim.

Her iki cihazında yetkili servisi olarak, iki cihazda da problem yaşanmaz.
Takılan marka kadar, yapılan işçilikte önemlidir. Sesli ve sessiz enjektör konusunda ise bilginiz yetersiz, Romano, Kein, Taurus başta olmak üzere, Dünya da sessiz çalışan birsürü marka bulunmaktadır.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her iki cihazında yetkili servisi olarak, iki cihazda da problem yaşanmaz.
Takılan marka kadar, yapılan işçilikte önemlidir. Sesli ve sessiz enjektör konusunda ise bilginiz yetersiz, Romano, Kein, Taurus başta olmak üzere, Dünya da sessiz çalışan birsürü marka bulunmaktadır.

işçilik konusunda aynı şeyleri yazmışız.
ben ikisinden birinde problem yaşanır yada yaşanmaz diye yorum yapmadım.
benim bilgimi sen ölçemezsin
sırf yazmak için yazma. önce iyice bir oku sayın yetkili servis.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
işçilik konusunda aynı şeyleri yazmışız.
ben ikisinden birinde problem yaşanır yada yaşanmaz diye yorum yapmadım.
benim bilgimi sen ölçemezsin
sırf yazmak için yazma. önce iyice bir oku sayın yetkili servis.
ortamı germene gerek yok arkadaşim uye profılınde ismini soy ısmını yazarsan sana ısmınle hıtap edelım forum kurallı :rolleyes:

18- Profil bilgilerinde gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacak, durumun devamında üyelikleri ihraç edilecektir.

Son düzenleme:

Dağ-Cey Lpg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer internet sitemizi ziyaret ederseniz, montajı konusunda yetkili olduğumuz markaları daha da iyi görebilirsiniz. Aynı zamanda Firmamız 2a Mühendisliğin değil, Turital'in yetkili BRC bayisidir. Makina Mühendisleri odasından da, TSe'nin web sitesinden de işyerimizin yetkili olduğu markaları görebilirsiniz.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer internet sitemizi ziyaret ederseniz, montajı konusunda yetkili olduğumuz markaları daha da iyi görebilirsiniz. Aynı zamanda Firmamız 2a Mühendisliğin değil, Turital'in yetkili BRC bayisidir. Makina Mühendisleri odasından da, TSe'nin web sitesinden de işyerimizin yetkili olduğu markaları görebilirsiniz

peki sence en iyisi hangi marka