romano lpg sistemi sizce nasıl

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectralar için BRC iyi diyorlar, ama astrası olanlar pek memnun değil nedense BRC' den.

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanını. Ben de taktırmak istiyorum aynı sistemi, bana İstanbul da 1650 YTL. fiyat verdiler. Size maliyeti ne oldu acaba?? Ayrıca sistemle ilgili tespit ve deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

teşekkürler ben 1475 ytl ye taktırdım 1000 peşin kalan beş taksit şuan arabada hiçbir anormallik yok performans aynı fakat daha ne yaktığını hesaplayamadım sadece çok küçük bir şıkırtı geliyordu sorduğumda o normal enjeksiyon sesi dediler brc olsaydı dizel gibi gelirdi o ses dediler ve zamanla geçeceğini söylediler şu an memnunum.

nonameastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar Bende çorumdan yazıyorum. Astra classic kullanıcısıyım. Lpg taktırmayı düşündüğümde çorumdaki özel servis Romano taktırmamı, Kendilerinin Fsı motorlu passat ve jettalara taktığını ve verim alacağımı söylediler. Romano taktıran arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. Ayrıca Simit tank'ın muayeneden geçip geçmediği hakkında fikir verirseniz sevinirim. Herkese Selamlar...

orkinos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 2005 cosmo var aldığımda üstünde romano vardı o güne kadar bende ismini duymamıştım fakat daha sonra araştırdım ve özellikle astra h modellerinde çok iyi performans verdiğini öğrendim çok şükür bu güne kadar da sorun çıkarmadı.bir kullanıcı olarak tavsiye ederim.hoşçakalın...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet kaliteli kittir romanı 70000 km ayara bile gitmeden kullandı arkadasım tık demedi

efe sarıgül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok araştırdım Romano ve brc arasında Romano yu tercih ettim her ikisinin takılı olduğu araçlarda kontrol ettim brc dizel gibi çalışıyor birde teknik olarak romanonun daha üstün ve kaliteli olduğu kanısına vardım çorumda ÖZŞEN otomotiv var Çok modern bir montaj servisi işcilik ve kalite arayanların adresi olmuş.Sadece lpg değil Aracın her şeyine hakim tam donanımlı bir servis.

Son düzenleme:

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar zannediyorum bu konuyu ben açmıştım 2007 de, şu an hala astramı kullanıyorum ve romano marka lpg ile bu güne kadar hiç bakıma ayara götürmedim herangi bir sorunda yok taktırdığımda 75000 km deydi şuan arabam 111000 km de sadece araba sıcakken benzinle yürümek istediğimde gaz yemiyor onuda ustalara sordum devamlı lpg de bindiğim için benzin pompasının özelliğini kaybetmiş olmasına bağladılar ama lpg de bir sorunum yok dilerim bundan sonrada olmaz.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok araştırdım Romano ve brc arasında Romano yu tercih ettim her ikisinin takılı olduğu araçlarda kontrol ettim brc dizel gibi çalışıyor birde teknik olarak romanonun daha üstün ve kaliteli olduğu kanısına vardım çorumda ÖZŞEN otomotiv var Çok modern bir montaj servisi işcilik ve kalite arayanların adresi olmuş.Sadece lpg değil Aracın her şeyine hakim tam donanımlı bir servis.
romano brc'den teknik olarak nasıl daha üstün ve kaliteli olduğunu söleyebilir misiniz... size karşı çıkmak için sormuyorum cidden merak ettim...