romano lpg sistemi sizce nasıl

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bu konuyu siz bilenlere sormadan taktırmak istemedim.Dilerim en kısa zamanda cevap gelir.Astrama lpg taktıracam fakat kafam karıştı brc taktıracaktım adamlar sıralı brc de özellikle opellerde sorun oluyor gel ROMANO marka takalım dediler brc ile aynı fiyat romano nasıl marka tavsiye edermisiniz.Teşekkürler.

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu bilgisi olan valla pc nin başında bekliyorum çünki hemen taktırmak istiyorum.

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende 20 gün önce taktırdım piyasa araştırması yaptığımda romano markasını duymadım hiç..brc öneririm ama ben atiker taktırdım şimdilik Allah'a şükür memnunum..iistersen biraz daha piyasa araştırması yap...

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende brc taktırdım ve bugun itibarı ile 10 bin km sorunsuz olarak devirdim.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu formda bile ismi geçmedi sanırım servisi var mı ve TMMO kayıtlı mı ilk duyuyorum?
pahalı sistemler istersen biraz düşün bildik bir marka taktır ve iyi bir usta bul önce...
www.lpghaber.com ile www.otogazhaber.com sitelerine gir oradan araştır sana uygun olanını bulursun .....

Erdogan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Romano sistemi ben de duydum, İtalyan bir ürün, bana güzel bir sistem gibi geldi, şu an ben de aracıma bu sistemi taktırmayı düşünüyorum. Fiyatını 1650 YTL olarak verdiler, İnternet sitesinden araştırdım.servis ağı geniş, enjektörleri temizlenebiliyormuş, tamir takımı varmış, yazılımı güncel ve bir çok araç için uygunmuş, ithalatçısıyla görüştüm ve bu yanıtları aldım. BRC nin astra da sorun çıkardığını onlarda söyledi. Direkt olarak Romano yu tavsiye ettiler. Atölyelerinde Bora ve Megan II uygulama yaparlarken gördüm. www.kahveciogluotogaz.com. buradan ürünü inceleyebilirsiniz.

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler yinede başka bilgisi olanlar varsa görüşlerini bekliyorum bu konudaki acelem 28 haziranda muayenem bitiyor bari lpgyide taktırayımda tekrar muayeneye girmeyeyim diye düşünüyorum.

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Ustam, ben kullanmadım açıkcası benimki Voltran marka ama inan aylardır beni sanayilerde süründürüyor.
Ama Romano takan bir usta tanıdığım var ve arkadaşımın Bora marka aracında takılı, onlardan edindiğim kadarıyla gayet sağlıklı bir sistem.
Ama forumda daha önce de konusu geçti, LPG işinde en önemli üç şey işin ehli bir usta, kaliteli montaj ve güzel bir ayar.

Umarım benim gibi paranla rezil olmazsın.

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün romanoyu taktırdım takan firma sivasta bu işi 10-15 yıldır yapıyor zannediyorum bu konuda tecrubelidirler sivaslı arkadaşlarda bilir şiddetle bu markayı tavsiye ettiler astrada sorun çıkarmıyormuş bakalım hayırlısı dilerim pişman olmam.

Erdogan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün romanoyu taktırdım takan firma sivasta bu işi 10-15 yıldır yapıyor zannediyorum bu konuda tecrubelidirler sivaslı arkadaşlarda bilir şiddetle bu markayı tavsiye ettiler astrada sorun çıkarmıyormuş bakalım hayırlısı dilerim pişman olmam.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanını. Ben de taktırmak istiyorum aynı sistemi, bana İstanbul da 1650 YTL. fiyat verdiler. Size maliyeti ne oldu acaba?? Ayrıca sistemle ilgili tespit ve deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Son düzenleme: