Performans Buji Aldim çok Memnun Kaldim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
bu ne terbıyesızlık kendıne gel senı muattab alıp yorum yapıoruz bırseyden anlıorsun sanıoruz ama yanılmısız malesef kendını rezıl ettın aferın 1600 msj cekmıssın ama forumlarda konusmayı ogrenememıssın

Yoo sen gelene kadar gayet iyiydi, sende bir problem olmasın?Yazdıklarını bir gözden geçir istersen...Sana profesör ünvanını kim verdi ki sen beni yargılamaya kalkıyorsun.Dediğim gibi sen önüne gelen araca nos takmaya devam et...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gene ne oluyo yahu..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
gel senınkınede takalım belkı ozmn poloları gecersın

:):):):)

Teşekkürler nos bana ters geliyo, 2 dakkalık heyecan bana göre değil.Ancak sendeki şu Polo takıntısını anlayamadım, bir derdin mi var Polo'larla?Benim kimseyi geçmek ya da kimseyle yarışmak gibi bir derdim yok, sadece kendi arabamla uğraşmayı seviyorum.Senin böyle bir derdin var ise yanından Impreza'lar geçerken ne hissediyorsun merak ediyorum doğrusu...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VeNoM_35' Alıntı:
Öyle bi zorunluluk yok, 2. viteste 80 3. viteste 160 da yapılır yeterki vites oranlarıyla oynansın. Ama oranlarla oynanmadıktan sonra, yapılan güçlendirme işlemi son hızı deiştirmez.

Arkadaşım bu konuda iddialaşmıyorum, sadece tespitlerimi belirtiyorum.Eğer standard Corsa C twinport aracı olan bir arkadaşın var ise 2. viteste devir kesene kadar max. kaça çıktığını sorarsın hatta sitede Corsa C'si olan diğer arkadaşlara da sorabilirsin.Sonra arzu edersen seni bir gün misafir ederim, beraber bakarız sana da uyarsa...

İyi Forumlar,

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaaa ewet neden acabaa

kardes senın ehliyetin warmı????? :kop: :kop: :kop: :alkis: :alkis: :alkis: :rock :rock :rock :pon: :pon: :pon:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
yaaa ewet neden acabaa

kardes senın ehliyetin warmı????? :kop: :kop: :kop: :alkis: :alkis: :alkis: :rock :rock :rock :pon: :pon: :pon:

Yok valla, yaş kaçtı birader senin? Dediğim gibi o gülen surat vs. leri kaldırsan iyi edersin çünkü zaten çiğnemiş olduğun forum kurallarını ısrarla çiğnemeye devam ediyorsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...