Performans Buji Aldim çok Memnun Kaldim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aşağıdaki sitede bir arkadaş performans bujileri satıyor ve alanların 100'den fazla yorumu var hiç bir kimse olumsuz sonuç yazmamış ve bende yorumlardan etkilenerek ve şöyle hesap ederek zaten bir buji 10 YTL dedim ve aldım ve hemen götürüp taktırdım ve bujileri takar takmaz arabanın çalıştığında rahat çalıştığını ve sesinin değiştini, çekişinin ve kaçışının değiştini hissettim. Size tavsiye ederim. Alın deneyin derim. Ürünün özelliklerini uzun uzun okuyun. Ben aldım kişinin satışlarını incelerseniz benimde aldığımı görürsünüz.

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=2950588

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyla ilgili detaylı yorumlar olursa bende düşünürüm

uzun vadede motora zarar vermesi söz konusumu acaba
bilgisi olanlar yazarsa okudugum kadarıyla uzun süre kullanmış bir kişini yorumu yok

merihv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soneryen 'in verdiği adreste ayrıntılı bilgieler varmış... Önceki sorumu geri aldım.. :)

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bujinin motora zarar vereceğini zannetmiyorum. İlk defa duydum. araştırma yapmak lazım. Şahsen ben olumlu yorumlardan etkilendim ve aldım çok memnun kaldım. Aldıktan sonra ben böyle böyle bir ürün aldım diye bir kaç kişiye sordum bu bujiler piyasada mevcut ama çok pahalı ve bir çok performans hastası kullanıyor. Şuan için arabam çok iyi, bu soğuk havalarda çalışmasını vs. olumlu etkiledi.

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALBATROS_09' Alıntı:
Dostum Denizlide satış yeri nerde acaba?
İnan bende bilmiyorum. Ben siteden buldum hemen sipariş ettim. Zaten o siteden zaman zaman bir şeyler alıp satıyorum çok iyi oluyor. Bunuda öyle aldım, çok memnun kaldım. Üye olup alabilirsin veya denizlide nerede olduklarını öğrenebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...