Performans Buji Aldim çok Memnun Kaldim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o arıza sende olmasın?O gülen suratları bir an önce kaldırmanı tavsiye ederim...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu laflar senın degılmı ???????? ya neyse cocugum ben burda kesıyorum cunku aklı selım konusmuyorsun forumuda mahvedıyorsun mumkunse bu konu kılıtlensın yoksa uzadıkca uzuyor cunku susmasını bılmıyorsun neyse tanısmak tartısmak guzeldı hayırlı gunler ıyı forumlar skyeye

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool nickli arkadaşş bu tartışmaya katılmak istemezdim aama hala neden tartışmayı sürdürüyorsun anlamadım sakın bu cümlelerimden sen onun avukatımısın gibi bi laf kullanma eğer ortada bi emek bii uğraş varsa ben her zaman onun yanındayımm bu erman abi yada bi başkası olabilir kullandığın cümleler ile karşındaki kişiyi küçük düşürüyorrr seni onun kapak taşlamasıı yapması yada bi başka modifiyee işlemmii yapması seni niye bu kadar alakadar ediyor anlamadım mademm yardımcı olmak istiyorsun düzgün cümlelerle yapabilirsin bunuu ..
emin olkii burdaki bir çok kişiden araba hakkında bir çok bilgiye sahip özellikle corsa hakkındaa

EMEĞE SAYGI DUYALIM LÜTFEN

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
istanbool nickli arkadaşş bu tartışmaya katılmak istemezdim aama hala neden tartışmayı sürdürüyorsun anlamadım sakın bu cümlelerimden sen onun avukatımısın gibi bi laf kullanma eğer ortada bi emek bii uğraş varsa ben her zaman onun yanındayımm bu erman abi yada bi başkası olabilir kullandığın cümleler ile karşındaki kişiyi küçük düşürüyorrr seni onun kapak taşlamasıı yapması yada bi başka modifiyee işlemmii yapması seni niye bu kadar alakadar ediyor anlamadım mademm yardımcı olmak istiyorsun düzgün cümlelerle yapabilirsin bunuu ..
emin olkii burdaki bir çok kişiden araba hakkında bir çok bilgiye sahip özellikle corsa hakkındaa

EMEĞE SAYGI DUYALIM LÜTFEN

skyeye mı??? ya ben kesmeye calısıyorum arkadaslarım ama anlamadıgım sekılde kendısı uzatıyor

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın istanbool nickli arkadaşım,

O yazdığım cümlelerin arkasındayım ve hala bir tehdit unsuru görmüyorum.
Gülen suratlarla ilgili tavsiyemin nedeni de yersiz ve zamansız kullanıldığında (aşağılama veya dalga geçme anlamında ve dikkat edersen her nasılsa ben sana karşı hiç kullanmamışım) forum kurallarını çiğnediğinden dolayı senin ceza alacak olmandır.Maalesef tüm bu yanlış tavrına rağmen hala sana karşı korumacı davrandığımın farkına varamamışsın.

Öncelikle bu forumda bu kadar uzun zamandır bulunmama rağmen senin tavrındaki birkaç arkadaş haricinde hiç bir çatışmam olmamıştır, zaten o arkadaşlar da aldıkları cezalardan dolayı hatalarının farkındalar.Ancak çok kısa süredir üye olmana rağmen bakıyorum da sen diğer üyelerle çatışmaya girmekte hiç bir sakınca görmüyor, üstelik kendini modifiye profesörü olarak gördüğünden kimsenin bilgi ve birikimlerine de saygı göstermiyorsun.Bu durumda söyler misin formu kim mahvediyor?Hep söylerim, gibi kimileri gelir, kimileri gider, önemli olan paylaşmaktır.Umarım aklını başına toplayıp bundan sonra tavırlaırna dikkat edersin ve uzun seneler forumumuzun üyesi olarak kalırsın.

İyi Forumlar,

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam arkadasım keselımmm!!!!!!!!! ok,?????

uzatmaaaaa

(sımdı sen bunada cvp yazarsın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...