Pejo Partnır 2.0HDI

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Mert 5.30 i alırsam GTS falan dinlemem en alasından Osmanlı tokatı atarım sonra üzülme ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 200cc daha yüksek hacimli motora sahip ve güç kaybı yok, bmwler arkadan itiş sistemiyle biraz güç kaybediyor, deneriz olmazsa :p

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Vectra 200cc daha yüksek hacimli motora sahip ve güç kaybı yok, bmwler arkadan itiş sistemiyle biraz güç kaybediyor, deneriz olmazsa :p

Aslında doğru 3.2 motor turbo falan yok değilmi GTS' de ya gel Bmw al bir tane Harun Taştan gibi yan vere vere girerik virajlara :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında doğru 3.2 motor turbo falan yok değilmi GTS' de ya gel Bmw al bir tane Harun Taştan gibi yan vere vere girerik virajlara :D

Doğukan apaçi misin hacı ya :kop:
Sende E-30 olsa lise önlerinde yanlarsın şerefsizim :kop:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Doğukan apaçi misin hacı ya :kop:
Sende E-30 olsa lise önlerinde yanlarsın şerefsizim :kop:

Benim hiç yanlayan arabam olmadıki insan özeniyor bazen baba benim niye püskevitim yok diyesim geliyor :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AJLSGDJHKADHJASHVBD Apaçi Selim'in elemanlardan doğukan :D Şimdi şöyle bişey doğukan, tüm vectralar sakin karakterli arabalar, ben dışarıdan sakin görünüp aslında hazırda sahip olunan bir güce sahip olma derdindeyim. Ailemi hiçe sayacak olsam ben aslında Opel'ci değilim. Onlar çok sevip benimsediler Opeli özellikle Vectra'yı, yokmu bunun daha iyisi onu alalım falan diyorlar yani :D Ben Volvo hastasıyım, dışarıdan pek bişeye benzemezler ama çok can yakarlar affetme gibi bişey yok :D Benim stilim olan arabayı gösteriyorum bak şekil A ve B :D

volvo-850-t5-r_key_4.jpg

2000_volvo_s70_4_dr_glt_turbo_sedan-pic-43028.jpeg

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
AJLSGDJHKADHJASHVBD Apaçi Selim'in elemanlardan doğukan :D Şimdi şöyle bişey doğukan, tüm vectralar sakin karakterli arabalar, ben dışarıdan sakin görünüp aslında hazırda sahip olunan bir güce sahip olma derdindeyim. Ailemi hiçe sayacak olsam ben aslında Opel'ci değilim. Onlar çok sevip benimsediler Opeli özellikle Vectra'yı, yokmu bunun daha iyisi onu alalım falan diyorlar yani :D Ben Volvo hastasıyım, dışarıdan pek bişeye benzemezler ama çok can yakarlar affetme gibi bişey yok :D Benim stilim olan arabayı gösteriyorum bak şekil A ve B :D

volvo-850-t5-r_key_4.jpg

2000_volvo_s70_4_dr_glt_turbo_sedan-pic-43028.jpeg

Aaa ne tesadüf Apaçi Selim benim dayım :D:D Ya o işin şakası da ne yalan söylim ara sıra virajlara hafif eğimli girmek güzel olur bende Volvo hastasıyım inanırmısın eski Volvolar çok hoşuma gider Çelik şasi falan vur vur inlesin hesabı :D Hatta garajlı evim olsa 5-6 bin liraya eski bir Volvo alıp hafta sonları stres atmak için toparlamak istiyorum ama kesinlikle 2-3 yıl içinde yapıcam böyle bir girişim önemli olan motor zaten sağlam olsun yeter :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duvara vur geri gelsin tabiri bu arabaya çok iyi gidiyor :D