Pejo Partnır 2.0HDI

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ömürlük düşünüyosan 5.30i alırsın, prins,teleflex gibi bir kit ile canavara dönüşüyor arabalar. Temizine kafadan 35bin verirsin ama dediğim gibi döküm blok, ömürlük makina, gırtlağına kadar dolu dolanım, otomatik vites zaten ZF marka fazlasıyla sağlam uf :D İş güç sahibi olsam, kasarım M5 alırım 48-60bin lira arasında fiyatları var ama ömür boyu yoldaş olur :)

Öylede 3.0 motor kasmazmı bizi ya vergisi , yedek parçası, yakıtı falan sıkıntı tüpte bile baya baya yakar ya sonuçta elimde 3.0 hacimde motor olduktan sonra basmadan zor gidersin :) ama benim asıl hedefim E90 kasa 3.20 d yada 3.25 i ama onu alabilmek için baya kasmak lazım E46 kasayı pek beğenmiyorum en iyisi E39 kasa bir 5.25 yada 5.30 alalım virajlarda bol bol yan veririz :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vergi olarak alt dilimden ödeme şansı var 485tl 6aylık vergisi var. Yakıt olarak bmwciler şunu söylerler 5.20, 5.25, 5.30 birbirlerine çok yakın yakıt tüketimlerine sahiptir. 5.20 kasayı kaldırmakta zorluk çeken 150hplik 2.0 6 silindir motora sahip, bu dezavantajdan sıyrılmak için 2001de gelen makyajlıları almak lazım diyorlar 2.2 hacme yükseltildi 170hp oldu ama yakıt tüketimi aynı kaldı. 5.25 kasaya en uygun motor, en güzel tüketim değerlerini sunuyor. 5.30 ise o kasayı uçuracak 230hp güce sahip 3.0 motor, kasa hafif geliyor diyebilirim :D Yakıt tüketimi zaten sağ ayak tabanlarının hassasiyetine bağlı :D Mesela yol bilgisayarını sıfırladım bizim arabada ne göreyim? 13.4 litre ortalama tüketim :D Ben 8.5-9 litre tüketiyorum şehir içinde, kardeşim devirli sürüyor arabayı ortaya çıkan fark ortalama 4-5 litre, istenince tüketim değişebiliyor :) Arabayı sattıktan kısa süre sonra şenlik var o kadar diyim ben sana :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Birde Bmw gibi bir arabaya 3.0 motor gider yoldaki küçük çerezlere yenilmek var işin içinde o yüzden alıcaksın 3.0 hacim motoru bir Prins tüp ondan sonra Supersprint komple egzoz. Ömür boyu binicen Mert birde değişik fantazilerde yapabilirim mesela 5.30 i + Twin Turbo kulağa hoş geliyorda kilometrede 1 lira yakar bu seferde :D

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç başlayamadan biten ilişkiler gibi oldu, 5bin istedim partner satıcısının arabasının üzerine, terkedildim yazmadı bir daha :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:25 ----------

Genel olarak verilen tavsiyelerin hepsinde bu bilgiler var, herkes uzak durmamı söylüyor. Zaten bana gelen tekliflerde içinde tuğla,çimento,kaçak insan bile taşınmış rezalet hor kullanılmış arabalar var. Bir de dün gece Vectra C 2.2DTI teklifi geldi ancak comfort olduğundan ilişemedim. Muhtemelen GTS 3.2 gibi zor satılan araba satıcılarına ilişip takasta kullanacağım. Evlilik konusuna gelince aslında güven saplantımı yıkacak bir hatun bulsam ben 2-3 yılı geçtim askere gidip geldikten hemen sonra evlenirim de işte hayat bu karşımıza ne çıkaracağı belli değil, olmadı forumda konu açarız baldızı yeğeni olan varsa everirsiniz beni :rakir:

Zaten 3.2 GTS dediğin araçta, sahibinden.com bazında baktığımda 4 adet var Türkiye'de. Asıl mesele bu aşağıya linkini attığım aracın vergisi yıllık tamı tamına 4117,- TL...
Yazık günah, böyle bir verginin altından kalkabilecek misin? Üstelik 2003 model ve nasıl binildiği belli olmayan araçlar...

2.2 motor dediğinin vergisi biraz daha makul, 2003-2004 model bazında konuşuyorum (daha modelli varmı bilmiyorum) 1600küsür vergisi var... Ama bu da çok yav, değermi?

Link: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...opel-vectra-gts-3-2-v6-lpg-li-150340056/detay

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:06 ----------

Bu arada buldum aracını sahibinden.com'da...
Açıklamayı çok güzel yapmışsın, illaki alıcı çıkar...
Benim bile ilgimi çekti :D

TC dimi :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Standart motoru zorlarsan zaten 1lira yakar kardeşim :D Emin ol o atmosferik motorun rafineliği o akıcılığı çoğu turbo sistemde yok, tabi antilag sistemlileri saymıyorum pıtpıtpıtpıt patlayarak dolaşıyolar :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:17 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:11 ----------

Zaten 3.2 GTS dediğin araçta, sahibinden.com bazında baktığımda 4 adet var Türkiye'de. Asıl mesele bu aşağıya linkini attığım aracın vergisi yıllık tamı tamına 4117,- TL...
Yazık günah, böyle bir verginin altından kalkabilecek misin? Üstelik 2003 model ve nasıl binildiği belli olmayan araçlar...

2.2 motor dediğinin vergisi biraz daha makul, 2003-2004 model bazında konuşuyorum (daha modelli varmı bilmiyorum) 1600küsür vergisi var... Ama bu da çok yav, değermi?

Link: http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...opel-vectra-gts-3-2-v6-lpg-li-150340056/detay

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:06 ----------

Bu arada buldum aracını sahibinden.com'da...
Açıklamayı çok güzel yapmışsın, illaki alıcı çıkar...
Benim bile ilgimi çekti :D

TC dimi :)

TC ;)

Bu paylaştığın GTS benim favori listemde başı çekiyor, çünkü en dolusu o. Vergisi dilim açısından harika konumda, trafikteki 12. yılında olduğundan ve kasko bedeli uygun olduğundan 6 aylık vergisi 730liraya düşmüş oluyor yıllık 1460 lira. Sanki aylık 110-120 lira yol ücreti ödüyormuş gibi bineriz artık :D
Aile meclisini bir toplayıp baba ihtiyacı olan otomatik ve büyük hacimli arabayı mı, yoksa bizim ihtiyacımıza yönelik daha ufak daha atik olanı mı seçicez bir karar verilir.

Mesela şu araba'nın hastasıyım, geçenlerde 21.900 e açmışlardı ilanı 21 e veriyorlar :D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...loce-spor-paket-recaro-koltuk-154245512/detay

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseridekine de bakmışsındır, yeşil olana...
Ama sanırım onun toplama olduğunu iddaa ediyordun bi aralar?
Ben kendimi bildim bileli ilanda o...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Kayseridekine de bakmışsındır, yeşil olana...
Ama sanırım onun toplama olduğunu iddaa ediyordun bi aralar?
Ben kendimi bildim bileli ilanda o...

O benim araba ya ara sıra ilana koyuyorum :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O benim araba ya ara sıra ilana koyuyorum :)

Bizim arabayı iş gereği kullandığımız için haftaiçi hergün Kayseri'nin merkezinde,ilçesinde vs yaklaşık 100-120 km yol yapıyorum. Ulan bigün rastlayamadım o 3.2 GTS'ye ya. Gözüm onu arıyor heryerde :D
Gerçi görmemle, gözden kaybolması bir olur o da ayrı bişey :rakir:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bizim arabayı iş gereği kullandığımız için haftaiçi hergün Kayseri'nin merkezinde,ilçesinde vs yaklaşık 100-120 km yol yapıyorum. Ulan bigün rastlayamadım o 3.2 GTS'ye ya. Gözüm onu arıyor heryerde :D
Gerçi görmemle, gözden kaybolması bir olur o da ayrı bişey :rakir:

Vallahi sizinkinde saçmalık Ahmet Bmw gibi araba dururken Vectra'mı alınır bizim burda Bmw varsa sende iş vardır gözüyle bakıyorlar yani Bmw altın madeni :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baktım kayseridekine, onu hiç bir şekilde almam, kazalı toplama araba. Kayseride 2-3 tane var GTS. Birini çok beğeniyorum manuel vitesli, ancak ön konsol bomboş, comfort gibi o ne öyle :D Bir de satıcı yakıt tasarruf cihazı ve özl yazılım falan var deyince iyice itti beni, manuel olması harici çekici yanı yok, tabi dışarıdan harika göründüğünü hiçe sayarsak.