özel plaka

34ERC53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: özel plaka

Arkadaşlar Aracımı Alalı 11 Ay oldu , Aracı almadan önce plakayı buldum , Plaka Maletepe İlçesine kayıtlıydı , İstediğim plakayı Almam için İkametimi Oraya Aldırmam gerekiyordu , neyseki orada okturan akrabam olduğundan Sorun olöadı , Aynı gün Aldırdım İkametimi Sonra plakayı ayırtmak için ilçe emniyet müd. Gittim , 3000 Tl Bağış yapmamı istediler , Pazarlıkla 1750 Tl ye kadar düştüler,Sonra bağışı yaptım ,Sonrada opel odak Anlaşmalı Trafik muamelecisi tesci  işlerini halletti, 2-3 gün içinde plakayı arabaya taktım

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

benim ismim Alparslan Emre Ergün, EMR plaka boşta bulamadım AEE'ye karar verdim, ikameti GOP'a aldım trafiğe gidip 200TL bağışla aldım plakayı, hiçte zor olmadı :)

yalnız sonunu denk getiremedik, daha doğrusu en uygunu buydu.. boşta olan 25 - 31 - 69 vardı :)

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
uymuş o da 25 yaşındasınız işte  greatt

Aynen.. :)
thnxx

mustea1515

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
motomodtr.forumcommunity.net

Arkadaşlar benim plaka şans eseri oldu / anlatayım / aracı aldım plaka işine sıra geldi beşiktaş emniyet müdürlüğündeyiz sıra alacam benim kafamdaki plan plaka işine bakan memurla hoş sohbet iyi muhabbet derken istediğim plakayı almaktı . Fakat ne oldu istediğim plakanın sahibi aracını değiştirecekmiş ve yeni plaka almak istiyormuş eski plakası ise 34 MCE 88 , YANİ MUSTAFA-CEM-ERDEM / 1988 BU PLAKA BENDE / POLİSE DURUMU ANLATTIM İSTEDİĞİM PLAKA SAHİBİ DEĞİŞİKLİK İÇİN BURADA DEDİM / POLİS BANA ASLINDA M İLE BAŞLAYAN PLAKALARA SULTANBEYLİ BAKIYO DEDİ AMA DEĞİŞİKLİK İÇİN PLAKA SAHİBİ BURDA OLDUĞU İÇİN HEMEN YAPARIZ DEDİ /// SAYGILAR :)

Alper_J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benzer bir durumda bana oldu  Aracımı Ankara OPAN dan aldım  plakayla hıc ama hıc ugrasmadm  ne gelirse alicaktım. şans eseri 06 DD 3000 geldi. işin ilginc yanı arabayı bana dedem unıverste hedıyesi aldı :D DD plakaylada dedeme olan minnettarlıgımı gostermiş oldum :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben olsam arkayada esprı olsun dıye dedem sagolsun yazardım  011zaa 011zaa

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ALPER onada şükür yaa..sen gene baglamayı yap ilerde onuda alır.. 005hihih 005hihih