özel plaka

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: özel plaka

trafiğe gittiğinizde orda boştaki plaka listeleri var. o listeden bakıp istediğinizi seçebiliyorsunuz (efe, dr, av gibi özeller hariç, onlar listede olmuyor.) yani direk ordaki memur vermiyor plakayı, bi seçim hakkınız oluyor. özel plaka istiyorsanız önce orda listeden kontrol etmenizi öneririm, eğer listeden bakıp beğendiğiniz plaka varsa hiç para vermeden direk alabilirsiniz. ama listeye hiç bakmadan direk ben şunu istiyorum derseniz belkide listede olupta ücretsiz alabileceğiniz bir plakaya mecburen para vererek almak zorunda kalabilirsiniz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunları bilmiyordum açıkçası yoksa ben de özel plaka istiyordum.

alyslk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimki özel  34 AS 7282
bjk subeden veriliyor sadece AS plaka biraz gözden cıkartmanız gerek artık nekadar kafalarsanız subeyi :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

as plaka babamda vardı ama şans eseri gelmişti
babamla annemin isimlerinin baş harfleri
ben işi şansa bıraktım belki tanıdık birşeyler gelir diye ama
BUJ oldu plaka :D kulağa pek de hoş gelmiyor

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alyslk link' Alıntı:
benimki özel  34 AS 7282
bjk subeden veriliyor sadece AS plaka biraz gözden cıkartmanız gerek artık nekadar kafalarsanız subeyi :)
AS ankarada beleşe vardı bir kaç tane, ben ast olsaydı alacaktım ama listede yoktu. bir tane TT vardı içimde audi tt ciler bunu görse atlar dedim :)

Lucritius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ATA plaka icin baya arastirdım bulmak zor ve plaka icin 7000-8000 lira civari para istiyenler oldu :D Sonra soyadımın harflerini buldum internette hic bir ücret ödemeden aldim :)

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Özel Plaka

Ben de İstanbul Silivri'den plaka aldım. Fakat burdaki plaka ilk harfi z son iki harfini isim soy isim ve rakamı seçmek gibi bir şansım oldu ancak :) Derneğe bağış yapıp aldım.

imouthis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimki şans oldu. İstanbul/Üsküdar da oturuyorum üsküdar hk plaka verdiğini duyunca araba alma işini hızlndırdım ve sonuç olarak hk pşakayı beş kuruş vermeden aldım birde bayideki satıcı arkadaş kıyak yaptı sonuna birde 28 ayarladı. şans güldü desek.

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efeyaya link' Alıntı:
bende efe almak istiyorum ama izmirden. 600- 700 fln gözden çıkardım da büyük ihtimal daha fazla para isteyeceklerdir. boşta olan plakayada illaki para istiyorlar o işlemler nasıl hallediliyor izmir trafikte onu bilen varmı?

Soyismim Kalelioğlu bundan önce Astra G de KLL 06,pejo 307 de  KLL 88,Nissanda KLL 81,son olarak Astra J de KLL27 oldu Sansima oturdugm yer Cigli ve Karsiyaka trafige bagli Kasiyaka Trafikte K ilebaslayan plklri 100 TL makbuz karsiligi alabiliyorsun.