Oto kiralama...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öğretmenliğe devam et kardeşim bence valla ben öğretmenliği arayıpta bulamıyorum atanamıyorum çünkü 2 senedir aylık 500 ytl ye ücretli öğretmenlik yapmak birşeyler öğretipte karşılığını alamamak psikolojimi bozacak memurluk ne uzar ne kısalır haklısın belkide ama garantisi var kiralık araç işinde arkadaşlar zaten gerekenleri yazmış gün gelir ceptende yersin göze alabiliyorsan giriş işe yoksa öğretmenliği elden bırakma ;)

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yıldır bir Renault bayisinde filo kiralama sorumlusu olarak çalışıyorum. Bunun yanında kısa dönem kiralamasıda yapıyoruz. Yüzyüze yada telefonla konuşsak size her detayını izah edebilirim gibime geliyor...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öğretmenliğe devam et kardeşim bence valla ben öğretmenliği arayıpta bulamıyorum atanamıyorum çünkü 2 senedir aylık 500 ytl ye ücretli öğretmenlik yapmak birşeyler öğretipte karşılığını alamamak psikolojimi bozacak memurluk ne uzar ne kısalır haklısın belkide ama garantisi var kiralık araç işinde arkadaşlar zaten gerekenleri yazmış gün gelir ceptende yersin göze alabiliyorsan giriş işe yoksa öğretmenliği elden bırakma ;)
gayet iyi anlıyorum seni. atanmayı bekleyen o kadar öğretmen varki. bende işimin kıymetini biliyorum fakat. ticarete de atılmak istiyorum. genlerimde var sanırım :)

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yıldır bir Renault bayisinde filo kiralama sorumlusu olarak çalışıyorum. Bunun yanında kısa dönem kiralamasıda yapıyoruz. Yüzyüze yada telefonla konuşsak size her detayını izah edebilirim gibime geliyor...
abicim tecrübenden hiç şüphem yok. yalnız olmicak galiba bu iş. işin başında birader durur diye düşünmüştüm fakat oda askere gidecem gelince daha mantıklı olur diyo. heralde bi süre ertelicez. B planımı uygulamaya koyabilirim. onuda 27 nisanda açıklarım :) başbakan bişe biliyodurda o tarihi seçmiştir belki :)

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
risksiz zahmetsiz bu dünyada birtek memurluk var o da ne oldurur ne öldürür riske girmezsen para kazanamazsın 10 yıllık esnaflık hayatım bunu öğretti bana

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük şehirlerdeki memuriyette büyük şehirlerdeki üst gelirlinin kazandığı paraya denk geliyor neticede ufak şehirlerde her şey ucuz ve ekonomik en basitidinden istanbulda bir memur parasının bir kısmını yola ayırmak zorunda metrobüs metro otbüs minibüs gidiş geliş v.b küçük şehirlerde böyle sıkıntılar yok.. kiralar desen büyük şehirlere göre çok uygun gıda desen ettidir sütüdür hem organic doğal hemde daha ucuz..