Opel Odakta aracımın başına gelenler..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta aracımın başına gelenler..

BÜLENT link' Alıntı:
Özdemir merak etme tarigin ifadesini aldim.
Sen sansliymisin senin arabayi duvarin kenarinda koruma olan yere surtmusler ondan boya kalmamis.
Şaka bi yana gercekten uzucu bi durum.

Eyvallah abi :)

Bendeki durum arkadaşınki ile kıyaslanmaz ama şu bir gerçek aracı kullanan arkadaşların daha dikkatli olması lazım ve bence kesinlikle servis içinde manevra yaparken telefon ile görüşmemeliler.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu sorun birçok serviste var taxici hesabı sürüyolar işte emanet arabayı hırpalayan adamdan ne kadar düzgün servis bekleyebilirsinki. Ey sevgili opelTR düzgün bir denetim sistemi kursan ölürsün dimi beğenmediğim hyundai servis konusunda opeli 5 beden geçmiş

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar iyi aksamlar.
olanlardan dolayi oncelikle hepinizden ozur dilerim .konular ile ilgili ariza cozumleri ve serviste vurulan araclar ile ilgili olarak bu konulari yonetim ile ilgili olarak ozel olarak gorusucem.ve kimsenin magdur kalmamasi icin elimden geleni yapacagim.inanin su an kendimi sizin yerinize koydum ve kendi aracim gibi hepsi ile tek tek ilgilenicem.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise de yakışan anlayış bu zaten.

earnhardtt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

buyuk gecmis olsun sizede. sorunlar dile getirilmedigi surece herkesin basina gelicektir. sikayet edilebilecek her yere bu tur durumlarin bildirilmesi gerekli.

om3r34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
֖ncelikle çok geçmiş olsun, 28 Ekim tarihinde ben de aracımı Odak'a servise götürmüştüm. ֖ncelikle ilgi alaka çok iyiydi zaten ben de Sizin gibi forumdan öneri üzerine gitmiştim. Araç servis alanına alınmıştı ve ben şikayetlerimi servis yetkilisi Tarık Bey'e anlatırken bir çalışan aracımı başka bir araca yol vermek için hareket ettirdi, arkadaşın kullanma şeklinden dolayı zaten dikkatim araca yönelmişti, aracı yerine yeniden getirirken ( aynı zamanda telefon ile konuşuyordu ) gözümün önünde dur dememe kalmadan sol arka çamurluğu duvara sürttü. Bende boya hiç kalkmadı ama sizinki kadar olmasa da çamurlukta ezilme ve bir kaç küçük çizik oldu. Hemen servis işlemleri başlamadan kaporta bölümüne götürdüler, bir miktar düzeltmişler ama hala çamurlukta bakınca göze çarpan bir dalgalanma var. Ben tavsiye üzerine gittiğim için ve servise gitme amacım olan şikayet konularımdaki yardımlarından memnun kaldığım için konuyu uzatmadım.
Servis yetkilisi aracın pasta cila ve boya korumaya ihtiyacı olduğunu söylemişti ( aracı 1 ay önce 2. el aldım ve gerçekten ihtiyacı var) yaşanan bu sıkıntıdan dolayı kendileri 250TL olan bu işlemi 150TL'ye yapacaklarını ve bu işlem sırasında çamurluktaki dalgalı kısmı bir miktar daha düzelteceklerini söylediler. Henüz bütçem uygun olmadığı için yaptıramadım. Ayrıca dün de Odak'tan memnuniyet anketi için aradılar, kendilerine servisten memnuniyetimi ve başıma gelen bu olayı anlattım.
Odak'ta yaşanan bu iki olay umarım münferittir ve bir an önce ilgililer uyarılır, yoksa sırf bu nedenle çok iyi olan imajları lekelenir ve müşteri kaybı yaşarlar.

Maalesef araca her bindiğimde gözüm ister istemez aracın sürtüldüğü noktaya gidiyor  :(  

Sizede buyuk gecmis olsun evet dediginiz gibi genel anlamda servis olarak iyi olsalarda bu sekilde dikkatsiz calisanlarla imajlarini zedeleyeceklerdir.. Bende aracimda cizige tahammul edemeyen birisi olarak severek ozenle  bindigim aracima karsi olan butun hevesimi kacirdi bu olay malesef..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta aracýmýn baþýna gelenler..

tunc link' Alıntı:
Arkadaslar iyi aksamlar.
olanlardan dolayi oncelikle hepinizden ozur dilerim .konular ile ilgili ariza cozumleri ve serviste vurulan araclar ile ilgili olarak bu konulari yonetim ile ilgili olarak ozel olarak gorusucem.ve kimsenin magdur kalmamasi icin elimden geleni yapacagim.inanin su an kendimi sizin yerinize koydum ve kendi aracim gibi hepsi ile tek tek ilgilenicem.
Tesekkurler Tarik bey yukarida da belirttigim gibi Sizden ve servisinizden cok memnunum kendi adima, yardimlariniz icin cok tesekkur ederiz. Sorunun cozumu ve musteri memnuniyeti adina bu yaklasiminiz gercekten cok degerli.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

om3r34 link' Alıntı:
Sizede buyuk gecmis olsun evet dediginiz gibi genel anlamda servis olarak iyi olsalarda bu sekilde dikkatsiz calisanlarla imajlarini zedeleyeceklerdir.. Bende aracimda cizige tahammul edemeyen birisi olarak severek ozenle  bindigim aracima karsi olan butun hevesimi kacirdi bu olay malesef..

Tesekkur ederim.

Tarik bey konu ile ilgilendigini belirtmis, bence mutlaka birsekilde yardimci olacaklardir.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Servis yetkilisi aracın pasta cila ve boya korumaya ihtiyacı olduğunu söylemişti ( aracı 1 ay önce 2. el aldım ve gerçekten ihtiyacı var) yaşanan bu sıkıntıdan dolayı kendileri 250TL olan bu işlemi 150TL'ye yapacaklarını ve bu işlem sırasında çamurluktaki dalgalı kısmı bir miktar daha düzelteceklerini söylediler. Henüz bütçem uygun olmadığı için yaptıramadım. Ayrıca dün de Odak'tan memnuniyet anketi için aradılar, kendilerine servisten memnuniyetimi ve başıma gelen bu olayı anlattım.
Odak'ta yaşanan bu iki olay umarım münferittir ve bir an önce ilgililer uyarılır, yoksa sırf bu nedenle çok iyi olan imajları lekelenir ve müşteri kaybı yaşarlar.

Maalesef araca her bindiğimde gözüm ister istemez aracın sürtüldüğü noktaya gidiyor  :(  

Benim bura dikkatimi çekti.Hem aracı kendileri vuruyorlar hemde para mı talep ediyorlar??????

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Benim bura dikkatimi çekti.Hem aracı kendileri vuruyorlar hemde para mı talep ediyorlar??????

Yanlis anlasilmasin arac surtmeden sonra kaporta bolumune gitti ve buyuk kismi halledildi ancak islem camurlugun altindaki davlumbaz acilmadan yapildigi icin kucuk bir dalgalanma kaldi. Belki disaridan bakan birisi farkedemeyebilir ama ben ne oldugunu bildigim icin gozum surekli oraya kayiyor ister istemez. Boya koruma bu kazadan dolayi degil aracin genel ihtiyacindan dolayi onerildi, bunu yaptirmam halinde de yasanilan bu olaydan dolayi yazdigim indirimi yapacaklarini soylediler. Size fazla iyi niyetli (!) gelebilir ama isi firsatciliga cevirmisim gibi olmamasi icin bu islemi bedelsiz yapin demek istemedim.