Opel Odakta aracımın başına gelenler..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta aracımın başına gelenler..

Bende çok şikayetçiyim evet bir özensizlik var araçları valeler gibi kullanıyorlar çeki düzen lazım.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bülent'i demeyeydin iyidi kendisini çok sevmez tarık ayıp olmasın diye mecburen konuşuyor ama neyse olan olmuş.  005hihih 011zaa

Yoksa aracın sürtülmesinin altında Bülent Beyin selamı olabilir mi diyorsun :)

şaka bir tarafa Forumdan ve Bülent Bey'den bahsettikten sonra ilgi şekli gerçekten farklı oluyor, dediğin gibi kesinlikle araçları daha dikkatli kullanmaları gerekiyor.

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

Bende aracımı artık Odak a götürmüyorum her aracı teslim aldığımda bir tarafı çizik oluyordu en son soğutucu suyu ikazı yanmıştı bunun için aracı Odak a bıraktım 3 gün araç serviste kaldı deposu değiştiler tamam dediler aracı teslim aldım 2 gün sonra yine ikaz yazısı çıktı tekrar gittim araçta hiçbir olumsuz bir şey yok dediler aracı teslim ettiler ertesi sabah başka bir yetkili servise gittim 2 saat bekledim küçük bir hortum değiştiler 50tl hortum 20tl işçilik aldılar 6 aydır hiç bir sorun olmadı. Bence Odak ın müşteri temsilcileri ilgisi 10 üzerinden 10 ama aracı çizmeden veremiyorlar birde Odak ın ustası araçta arızayı bulamıyor diğeri buluyorsa ustalarınıda bir gözden geçirmeleri gerekir.Yoksa benim için Odak daha avantajlı çünkü işyerime mesafesi 3-4 km kadar.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ilk önce geçmiş olsun diyeyim sonrada durumla ilgili görüşümü yazayım ,ilk olarak odak (ki hiç gitmedim ama hem bu forum hemde insignia formu ilk orayı tercih ediyor ) çok ilgili bir servis ama başınıza gelen ilgi ile alakalı değil servis elemanının hatası birde sizi ilgilendiren bir konu var satarken olacak değer kaybı bunu servis karşılamaz şahsen ben olsam bunu tahsil ederim çünkü mağduriyet servisin orayı düzeltmeye çalışmasıyla geçmiyecek ki sizin hasar boyasız sıfır hatalı konuma gelmez hasar kontör çizgisi denen kıvrımda o kısım çekiçsiz ve arkasına mastar konmadan düzelmez buda boyanın sıyrılması ile olur ki sonrasında kısmi boya ve komple vernik ister.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük gecmis olsun.

Bir kere benim basima Denizli"de daha ufagi gelmisti, boya üzerine yapismis bir leke vardi. ֜zerine o kadar titrerken serviste bu olunca ister istemez reaksiyon gösterdim.

Emanet olarak birakilan araclarin böyle bilincli dikkatsizliklere kurban edilmesi cok yazik. Bu bir tek seyi gösteriyor: Ben sana ve senin arabana saygi duymuyorum, sürtersem de serviste yaparim. Ordaki elemanlar zaman zaman sanayiden gelmis olabiliyor, geldigi yere göre de is ahlaki ve terbiye özellikleri farklilik gösterebiliyor. Opel dünya markasi ise  bunlara mahal vermemesi lazim.

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tarık bey olmasa ODAK ı bende çok yıpratırdım  tarık beyin kıymetini bilsinler

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

allahtan servisten cıkmadan görmüşsünüz yoksa işiniz çok daha zordu. Bence burdada bir art niyet var. aracı bakımı yapılırken veya teslm edilirken hiç görmezmi insan. servislerde dikkatli olmakta fayda var.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Bülent'i demeyeydin iyidi kendisini çok sevmez tarık ayıp olmasın diye mecburen konuşuyor ama neyse olan olmuş.  005hihih 011zaa
Sen dusersin kucama merak etme  005hihih

Ozdemir sen bakma ömüre kiskaniyo garantiden farlsrini degistirdemediya camur yapiyo.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Sen dusersin kucama merak etme  005hihih

Ozdemir sen bakma ömüre kiskaniyo garantiden farlsrini degistirdemediya camur yapiyo.

005hihih
Abi ben aranıza girmeyeyim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yoksa aracın sürtülmesinin altında Bülent Beyin selamı olabilir mi diyorsun :)

Şaka bir tarafa Forumdan ve Bülent Bey'den bahsettikten sonra ilgi şekli gerçekten farklı oluyor, dediğin gibi kesinlikle araçları daha dikkatli kullanmaları gerekiyor.
Özdemir merak etme tarigin ifadesini aldim.
Sen sansliymisin senin arabayi duvarin kenarinda koruma olan yere surtmusler ondan boya kalmamis.
Şaka bi yana gercekten uzucu bi durum.