opel insignia 1.6 180hp mi bmw 5.20d mi?

performans açısından insignia 1.6 180hp bmw 5.20d mi

• Kullanılan toplam oy
    146
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor olarak bahsediliyor dikkatini cekerim Emre kardesim..biri benzinli biri dizel karsilastirmasina pek uymadi demistik, tabiki dizele dizel benzinliye benzinli karsilastirmasi olabilir.;)
ikisinden birini alabilecek gibi düşünün hangisi güçlü geLiyor bindiğinizde (biz bu güne kadar ne BMW SÜRDÜK NEDE İNSİGNİAYA BİNDİK) bundan dolayı İKİSİNi SÜREN BİRİ VARSA hangisi daha performanslı gelmiş bize söylesin diye açtım anketi...bide türkiyede bmwnin 520 modeli benzinli satılmıyor şu anda ondan dolayı dizeliyle kıyasladım almanyada 1001 çeşit model sunuluyor ama burda herşey sınırlı ve pahalı ha bide abi bmw 520 dnin fiyatı nekadar almanyada bir bilgin var mı?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emekli olursam emeklilik aracım ya volvo olur ya saab zaten onuda satmam artık ölene kadar binerim ben öldükden sonra kim ne yapıyorsa yapsın :)

Burak_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw ayrıcalıktır , yaşam tarzıdır , koltuğu kişilik değiştirir =)

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bmw tabikide ama kıyaslancak bi model degil gibi

ferrari honda typer gibi kıyaslama modeli olmus :))
:kop::kop::kop::kop: ben size gördüğüm karşılaştırmayı yazayım...!
bir honda sitesinde amcamın biri honda vti mi ferrari mi diye konu açıyo :)
cevaplardan biri çok ilginç ferrari apaçi arabası vti klas diye bir cevap:D
gerçi sonra kaldırılmış o karşılaştırma ama daha ne konular var:cool:

drag_cı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad:
yok be arkadaşım bu gün opelcilerin inan %90 ı istese bmw alır bmw öyle ulaşılamıycak bir araba değil benim eski arabamdı sattım opel aldım yani öyle ahım şahım alınamıycak bir araba değil ikinci elden istediğini alırsın çok makul fiyatlara niye ulaşamadığın ciğer olsun..
bu gün sıfır bir insignia astra falan çokmu ucuz..

abi tamam bmw 2 ci elde çok pahalı değil ama ya parça fiyatları bir e36 m3 egzantrik milinin sadece parça fiyat 2000 euro kusuruda var ama aklımda değil birde +işçilik.2.el E60 520d ler 70bin 80bin tl donanımına göre değişiyo ama türkiye şartlarında yüksek paralar bir 0 km 520d alıp 5 sene binmek yok taşıt vergisi yok kaskosu yok sigortası yok servisi derken dudak uçuklatcak paraları buluyor 2ci el araba parasına git bir ev al:mad:
birde şu vergi sistemini anlamış değilim %94 vergi alıyor devlet yani türkiyede biz arabaları 2 katı fiyata alıyoruz...!:mad::mad::mad:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad:

abi tamam bmw 2 ci elde çok pahalı değil ama ya parça fiyatları bir e36 m3 egzantrik milinin sadece parça fiyat 2000 euro kusuruda var ama aklımda değil birde +işçilik.2.el E60 520d ler 70bin 80bin tl donanımına göre değişiyo ama türkiye şartlarında yüksek paralar bir 0 km 520d alıp 5 sene binmek yok taşıt vergisi yok kaskosu yok sigortası yok servisi derken dudak uçuklatcak paraları buluyor 2ci el araba parasına git bir ev al:mad:
birde şu vergi sistemini anlamış değilim %94 vergi alıyor devlet yani türkiyede biz arabaları 2 katı fiyata alıyoruz...!:mad::mad::mad:

onları düşünüceksen hiç araba alma :) sıkma canını böyle şeylere inan ben aldım bmw yi özel servise götürüyordum 2 kez bakıma girdi 3 parçayı kafama göre boyattım çiziklerden dolayı sürdüğüm müddeet zarfında kaskodan yani kaskoya verdiğim parayıda çıkarttım fazlasıyla :D iki kere bakım parasıda inan şu opele verdiğinden fazla değil.. tabi borusana arabayı götürürsen o başka :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar abartılıcak bir araba değil bence hadi 6 kasası olsa neyse yada z serisinden olsa neysede 3-5 o platformda çok araba var aynı tad da ve sürüşde özellikle bazı markalar kalite çitalarını çok çok yükseltti. geçenlerde 2009 subaru legacy sürdüm işçilik kalite yol tutuş falan bmw yi ezer..

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
opel arkadaş bana yeter :D fazla uçmayım bmv çok gelir bana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...