Opel corsa 1,3 fikir verin lütfen

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba bu ya allah aşkına boyaya takan tek millet bizizdir eminim.
bizim arabanın arka kapıyı garaja sürttü babam. az kalsın sacı yırtıyormuş. sacı değiştirmeden yapıldı boyandı. sac yırtılıp değişse bile bu arabada fiyat kırmaya değer mi değmez. arabada direklere şaselere genel olarak arabanın çizgilerine bakarım. ağır bir kazası yoksa. 3 4 parça boyası olmuş farketmez. motoruna baktırın kompresyon testine sokarak. serviste kaportayı kontrol etsinler yeter. 1998 1999 astralara bakıyorum satıcıların alayı isyanda. 98 99 model arabada boya olurmu diyorlarmış. zaten boyasızını almak saçma olur. 14 15 yaşında arabada illaki boya yanar taş gelir birisi sürter. çizik içinde kalır sokakta bırakıyoruz nihayetinde. temiz cillop gibi boyası var deyip almayız. çizik içinde sağı solu ezik içinde ama orjinal boyalı arabaya tav olan bir milletiniz ne yazıkki...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben burada gördüm ya fiesta motor bitik ama yağ mağ yakma yok,araba çekicide anlayacağın,neymiş ? boya yok...
o verdikleri paraya anahtar değmemiş ne arabalar veya ne fiesta lar var çiçek gibi arabalar...tek parça boya veya geçtim parçayı,30gr ile araba darbeli oluyor bu memlekette...

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel araçlar buluyorum fakat kendi aracımı satamadım henüz bendeki 2000 model opel corsa 1,5 dizeli 13.500 yazdım sahibindene koydum internet ortamından baska ucretsız koyabılecegım bıryer varmı ? Ne zaman satılırsa üzerine koyup yenisini alcam ama özellikle klimasız olması zorlastırıo 9-10.000 diolar 2000 model kazasız boyasız orjinal motoru 0 yapılmış araba okadar aşağıdan verilirmi ? 8 bine şahinleri satıolar ya :s :(

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş adamlarda haklı ama klimasız arabaya bineceğime çölde deve üstünde safari turuna çıkarım aynı şey diyorlar :D

Bence acele etme elbet çıkacaktır alıcısı , hayırlısı neyse o olsun

Egeadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tekrar merhaba yeni bir başlık açmaktansa buradan yazayım dedim sizden önemli fikirler aldım gecen sefer saolun umarım bu seferde alırım.
Aracımı sattım şimdi araç almayı planlıyorum ortalama 28.000 bin bütçem var ( ama olurda 2012 model arac 30.000 bine bulursam onuda zorlayabilirim) opel astra veya yeni kasa fiestalara bakıyorum nedir bu konudaki tavsiyeleriniz ? astra alırsan su modelini alma su yanı kotu diyeceginiz birşey varmı yada fiesta için ?