New Corsa Açik Hava Filtresi Taktiranlar Buraya.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D hem çok yakar hemde güç düşürür bu tarz ürünler sesi seni cezb etmiştir

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Motora hava girerken ne kadar az dirençle karşılağırsa o kadar fazla dolar..Herdaim az buçukda olsa tork ve güç artar..

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana K&N Kutu içi filtre öneriyorum tabii corsa D için çıktıysa...
hem sesten dolayı gaza gelip çok basmazsın hem de aracın daha iyi nefes aldığı için ekonomi anlamında katkısı olabilir.
Onun dışında en iyi performansı Cold Air İntake Kit ile alabilirsin o da masraflı tutar...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman öyle bişey hissetmedim sonuçta arabayı hareket ettirmeden en az 5 dakika rölantide çalıştırıyorum zaten bizim araçlar soğukken dizel gibi ses çıkarıyo.bide ilk çalışmada yağ pompası hemen devreye girmediği için motorun ömrü açısından gaz vermeden en az 5 dakika rrölantide çalıştırmak çok faydalı.

ne yaptın arkadaşım 5 dakika çalıştırmak en soğuk havalarda bile 1 dak falan öneriyorlar aracı oldugu yerde ısıtmak yerine fazla yüklenmeden giderken ısıtmak yeni araclar artık ilk 10 saniyede gerekli performansı ve yaglamayı yapar şekildedir bir servise danışın isterseniz

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yaptın arkadaşım 5 dakika çalıştırmak en soğuk havalarda bile 1 dak falan öneriyorlar aracı oldugu yerde ısıtmak yerine fazla yüklenmeden giderken ısıtmak yeni araclar artık ilk 10 saniyede gerekli performansı ve yaglamayı yapar şekildedir bir servise danışın isterseniz

yalçın güleceksin ama arabayı aldığımda ilk marşda çok sesli çalışıyordu (bunlar böyle zaten) dizel gibi bende opel asistance da çalışan bir arkadaşa sordum gezici servisden olan arkadaş bana motorun ömrü için 3-5 dakika gaz vermeden rölantide çalıştırman iyi olur dedi.ne diyim opelci ya arkadaş ok dedim :kop:

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gule gule kullan fılıtre yi havayı soguk tutması ıcın krom bı kıtlerı oluyo onada ıhtıyacın olucak gıbı we bıraz daha kucuk bı fılıtre olsaydı daha tok bı ses alırdın yakıt da 10weya 15 kurus artar ama dusuk dewırlerde kullanırsan pek bısı olmaz gaza gelme keske benımde aracım benzınlı olsaydı da bende o sesı duysaydımmm...

özgü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan.şimdi filirtrenin amacı soğuk hava akışını motora daha rahat çektirmektir seninki biraz motora yakın muhtemelen sıcak hava cekiodur oyüzden eğer imkanın varsa kit al yoksa var olan hortumuna bi aparat ekle uzatarak orjinal kutusunun içine salla filitreyi. yakma konusuna gelincede şimdi filitre hemenhemen 3000 devirden sonra ses vermeye başlar hemenhemen sende bu sesi almak için üst devirlere kadar basıcaksın oda halitle yakıtı etkiler sana bağlı yani yakması ama yinede güzel soğuk hava almasına dikkat ok hayırlı olsun tekrar

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de sıcak hava ceker bu sekilde motordan.o yüzden kit olarak kullanmakta ya da ii bi izolasyon yapmakta fayda var

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun. Bende taktırdım bu hafta baya güzel oldu hem görüntü açısından hemde ses açısından.