New Corsa Açik Hava Filtresi Taktiranlar Buraya.

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol serkan.
1,2i 80bg easytronic. dediğin gibi manuele geçince ses güzel yüksek devirde tabii.

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan üstat arabada filtrede güzel... yalnız büyük olasılıla motordan sıcak hava çekiyordur. biliyosun açık havanın amacı daha fazla ve soğuk hava emmek ama motorun sıcağı bunu engelliyodur.. en güzeli kapalı bir sistem oluşturmak cold air intake denilen o biraz maliyetli. ikici bir yöntem filtreyle motor arasına ısıyı iletmeyen filtreyide çok daraltıp bunaltmayacak bir kaplama yapmak...
teşekkürler levoli. bu kaplama yapılmış bir örnek varmı resim veya link.onuda yapalım :) iyi olacaksa.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan.Ama orda sıcak hava çeker.Ayrıca markalı birşey taktırsaydınız keşke ne kadar toz alacağını tahmin edemezsiniz.

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan.Ama orda sıcak hava çeker.Ayrıca markalı birşey taktırsaydınız keşke ne kadar toz alacağını tahmin edemezsiniz.

teşekkür ederim zaten benimde amacım bilgi almak eğer daha iyi performans ve ses alabileceğim ama yakıtta tasarruf sağlayabileceğim bir yöntem varsa fikir ve önerilerinize açığım.

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir egzoz sistemi ve yanında sıralı LPG sistemi:).Düzgün yapılmış egzoz sistemiyle güç alabilirsiniz aynı zamanda hoş bir sesede sahip olur aracınız.Yeni felan dinleyip LPG taktırmanızda çok güzel ekonomi yapmanızı sağlar. Aracınızı çok kullanıyorsanız taktırmanız çok iyi olur dizellerden daha ucuza gelir yakıtınız.

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emrah haftanın 6 günü işe gidip geliyorum.gidiş dönüş 25km.haftanın 1 günüde izi günüm oda ortalama gezdiğim 100km 6x25=150+100= 250km 250x4=1000km(ay) onun için lpg ye yanaşmadım.

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyla ilgili bombayı patlatıyorum.filtreyi sabah çıkarıyorum.neden derseniz takıldıktan sonra 255 ykr yakdı km de.nasıl iş anlamadım.1 hafta tekrar deniyeceğim orjinal filtre ile.açık filtremi çok yaktırdı yoksa arabada bir sorunmu var ?? düşünenler askıya alsın.ben iyice bir test ediyimde biraz masraflı olucak benim için ama :) paylaşmak önemli...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konuyla ilgili bombayı patlatıyorum.filtreyi sabah çıkarıyorum.neden derseniz takıldıktan sonra 255 ykr yakdı km de.nasıl iş anlamadım.1 hafta tekrar deniyeceğim orjinal filtre ile.açık filtremi çok yaktırdı yoksa arabada bir sorunmu var ?? düşünenler askıya alsın.ben iyice bir test ediyimde biraz masraflı olucak benim için ama :) paylaşmak önemli...

Bu kadar farkettirdi mi yaa? sen sesi duymak için mi çok bastın?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kış şartlarını göz önünde bulundur bence, bu mevsimde 0,255 ytl çok aşırı bir tüketim değil bence