necvox cihazlarda windows embedded ce 6.0

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: necvox cihazlarda windows embedded ce 6.0

erdem link' Alıntı:
ben kendim sokmeye gerek kalmadan guncellemeyi yaptim

erdem bey nasıl yaptınız acaba?

Hakan beyin paylastıgı update dosyasını usbye yukleyerek necvoxun sd cardına ulastım. Sd card icindeki navigation klasörünü usbye kopyaladım. Naviextras.com dan indirdigim tolbox programını pc ye yukledikten sonra usbyi pc ye takınca sd card olarak gordu ve program otomatik olarak güncellemeleri aramaya basladı ve usb üzerindeki haritaları güncelledi. Sonra usbyi arabaya takarak klasörü sd cardta bulunan konumuna kopyalarak degistirdim. Boylece haritalar güncellenmis oldu ve sorunsuz bir sekilde calısıyor

Erdem bey merhaba, bende sizin dediğiniz gibi aynı şeyleri uyguladım ve sizinle aynı cihazı kullanıyorum, usb yi bilgisayara taktığımda bir adet güncellemeden bahsetti 2011 Q4 tü sanırım yükleme yaptı toplam üç beş dk. birşey sürdü daha sonra usb belleği alıp aynı şekilde cihaza bağlayıp uptade.exe dosyasını çalıştırarak sd karta ulaştım ve navigation klasörünü yeni güncellemiş olduğum klasör ile değiştirdim yani kopyala yapıştır yaptım tüm hepsini değiştiri seçtim ve yükleme yaptı ancak haritalar hala güncel değil ve 2010 haritaları olarak görünüyor harilataların güncellenmiş haline baktım yine 2010Q4 olarak görünüyor usb belleğin içindekilerde öyle eski haritalar yeniden usb belleği takıp toolboxu çalıştırdığımda güncellenecek harita uyarısı vermiyor ve cihaz güncel diyor nerede hata yaptım acaba bir yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlis versiyona bakiyor olabilirsiniz birde igo nun update i var ve o genelde 2010 oluyor bende ilk yaptigimda yanilmistim oraya bakip kontrol etmistim

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox DVA 9833 ün direk root klasörüne ulaşabilme şansı varmıdır acaba ?Cİhazda yüklü olan imajı alma veya başka bir imaj atma gibi işlemler için ?

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

special_Partyman
astraowner link' Alıntı:
Yanlis versiyona bakiyor olabilirsiniz birde igo nun update i var ve o genelde 2010 oluyor bende ilk yaptigimda yanilmistim oraya bakip kontrol etmistim

Nereden bakacagimi bilemiyorum dogrusu biraz daha acabilir misisniz tesekkuer ederim

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar tekrar merhaba,
Essegrup ve Başarsoft ile görüşmelerim neticesinde benim güncelleme hakkım olmadığını öğrendim bir defaya mahsusmuş o bir sefer hakkımızda bir yıl içinde kullanılmak zorundaymışız ama biz biz yıl içinde bu hakkımızı kullanmadığımızdan ötürü bu hakkımız yok olmuş, bana söylenilen bu siz ne düşünüyorsunuz gerçekten bir yıl içinde mi bir sefer ücretsiz güncelleme hakkımız mevcut...

Birde arkadaşlar yeni haritalar ile güncelleyen arkadaşlar acaba güncelledikleri haritayı ve poileri vs. (navigation klasörünün içinde) mail olarak gönderebilirler mi? Yahut bir upload etselerde bizde oradan alsak olmaz mı? Böyle birşey mümkün mü? Vereceğiniz yanıtlar için teşkkür ederim saygılarımla...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

toplamda bir hakkınız oluyor sonra ücretli oluyor harita

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hakan bey benim cihazda 1 yıl içinde istediğiniz kadar güncelleme yapabiliyorsunuz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahinakpul link' Alıntı:
Hakan bey benim cihazda 1 yıl içinde istediğiniz kadar güncelleme yapabiliyorsunuz.
necvox da öyledir belki ama ben ikinci kez güncellemeyi deneyince olmadı
hoş zaten teleatlas vardı ve hiç beğenmediğim bir harita
şu an primo v2.0 mart sonu güncellenmiş haritayı kullanıyorum
arada dağlar kadar fark var teleatlas ile

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
necvox da öyledir belki ama ben ikinci kez güncellemeyi deneyince olmadı
hoş zaten teleatlas vardı ve hiç beğenmediğim bir harita
şu an primo v2.0 mart sonu güncellenmiş haritayı kullanıyorum
arada dağlar kadar fark var teleatlas ile

Evet Naviextras Toolbox ile 1 yıl boyunca güncelleme mevcut.Primoyua geçmekle çok iyi etmişsiniz.
Bende 2011 Q4 ( 2011.11 )  haritalarını kullanıyorum.