necvox cihazlarda windows embedded ce 6.0

Mcburney1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Benim cihazım necvox 9813 geçen hafta cihazda ses sorunu yüzünden servise götürdüğümde cihazın içindeki windows ce 6.0 programını çalıştırarak usb den  güncelleme yaptı. Ben windows ce 6.0 programını çalıştırmak istiyorum cihazın içine navi ses dosyası atmak için bilgisi olan arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: necvox cihazlarda windows embedded ce 6.0

Nasıl bir ses dosyası atmayı düşünüyorsunuz sn. Mcburney

Mcburney1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navigasyon içindeki türkçe ses dosyasına birkaçtane daha ses dosyası atmak istiyorum seçeneklerim fazla olsun.birde speedcam dosyası atacam kamera yerlerini gösteren dosyayı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende geçende götürduğümde açmışlardı bildiğiniz windows desktop ı vardı sanırım ayarlar güncelle ye girip yaptılar

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvoxta en son güncelleme yapan arkadaşlar haritaların sürümlerine bakıp paylaşırsanız sevinirim

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bakarım bu arada güncelleme için sökülmesi gerekiyormuş usb den olmaz dediler ve benim menuler cyclone gibi oldu erdem bey en son servise götürdüm döndüğümde cyclone gibiydi görünüm

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
ben bakarım bu arada güncelleme için sökülmesi gerekiyormuş usb den olmaz dediler ve benim menuler cyclone gibi oldu erdem bey en son servise götürdüm döndüğümde cyclone gibiydi görünüm

nasıl oluyor da bir yerde usb den yapıp başka bir yerde sökme ihtiyacı duyuyorlar? her seferinde konsol sökülecekmi şimdi? bir de ben görünümden memnunum cyclone gibi olmasını istemiyorum, güncelleme istediğimde cihazı değil sadece haritaları güncelletmek istiyorum bu mümkün değil mi?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence konsol kesinlikle sökülmek zorunda değil, bayiler kendilerine gelinsin diye böyle bir yöntem uyguluyorlar
ve cd vs de verilmiyor bize aslında bu ürünün cd si de olması lazım

hammer1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arm chipsetli cihazlar windows ce sürümlerini kullanırlar. necvox cyclone gibi markalarda bulunan yazılımlar windows başlayınca otomatik olarak fullscreen çalışır. windows masaüstüne ulaşmak için ekteki dosyayı zipten çıkartıp usb flash belleğe kopyalayın. sonra sisteminize takın. menü - dosya gezgini - diğer dosya türlerinde usb nin içindeki update.exe dosyasını bulup çalıştırın. windows taskbar görünür. buradan programları küçültüp masaüstüne ulaşırsınız. sd karta ulaşmak için masaüstünde my device - sd card yolunu takip edin.

(not: program opel logo değiştirme konusundan alıntıdır.)

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=2846.0

Ekli dosyalar

• Update.zip
    46 KB · Görüntüleme: 229

Mcburney1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar hammer in verdiği dosyayı denedim  işimi gördü.win ce ye ulaştım my device içinde sd karta ulaşabiliyoruz. Flash belleğe yüklediğiniz update dosyasını MEN֜-Dosyalar -Usb seçerek tıklayınca windows geliyor . Kontağı kapatmadan Windowsdan çıkamıyorsunuz.Windows programı haricinde her dosyanın yedeğini alabilirsiniz.