necvox cihazlarda windows embedded ce 6.0

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: necvox cihazlarda windows embedded ce 6.0

pardon şimdi faturadan öğrendim modelini DVA-9813 servis ben güncellemiyorum diyor şimdi ben nasıl güncellem yapabileceğim ?birde haritam 2010 son çeyreğine ait yanlış hatırlamıyorsam 2011 haritası değil.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

cihazın kendi servisi güncelleme yapmıyor cihazı aldınığız yerde söktürüp kartı bilgisayara takıp naviextras.comdan güncelliyceksiniz

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

yani uzun iş ben kartı söktürüp serviste eve gelip tekrar güncellemem imkansız ,bunu cihazı takan servisin yapması lazım.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

birde verdiğiniz sitede cihaz yok yani necvox olarak kayıtlı bir cihaz yok.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

ok buldum peki birdefaya mahsus ücretsiz güncellememiz olması lazım bunun için bir kod lazımmış bunu cihazdan öğrenmemizmi gerekiyor?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

herhangi bi kod yok sd kartınızı pcye taktığınızda naviextras toolboxtan işlemleri görebilirsiniz

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo link' Alıntı:
eski model necvox cihazlarda navigasyon kartı cihazın içinde olduğundan navigasyon güncellemesi ön konsol sökülmeden yapılamıyor ama ses dosyası vs atmak için güncelleme bölümünden arkadaþların dediği gibi windows tabanına ulaþıp storecard bölümünden navigasyon klasörüne ulaþabilirsiniz

ben kendim sokmeye gerek kalmadan guncellemeyi yaptim

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
[quote author=PysCo link=topic=1168.msg46747#msg46747 date=1316107121]
eski model necvox cihazlarda navigasyon kartı cihazın içinde olduğundan navigasyon güncellemesi ön konsol sökülmeden yapılamıyor ama ses dosyası vs atmak için güncelleme bölümünden arkadaþların dediği gibi windows tabanına ulaþıp storecard bölümünden navigasyon klasörüne ulaþabilirsiniz

[/quote]
erdem bey nasıl yaptınız acaba?

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1168.msg47289#msg47289 date=1316514761]
[quote author=PysCo link=topic=1168.msg46747#msg46747 date=1316107121]

[/quote]
erdem bey nasıl yaptınız acaba?
[/quote]

Hakan beyin paylastıgı update dosyasını usbye yukleyerek necvoxun sd cardına ulastım. Sd card icindeki navigation klasörünü usbye kopyaladım. Naviextras.com dan indirdigim tolbox programını pc ye yukledikten sonra usbyi pc ye takınca sd card olarak gordu ve program otomatik olarak güncellemeleri aramaya basladı ve usb üzerindeki haritaları güncelledi. Sonra usbyi arabaya takarak klasörü sd cardta bulunan konumuna kopyalarak degistirdim. Boylece haritalar güncellenmis oldu ve sorunsuz bir sekilde calısıyor

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
ben bakarım bu arada güncelleme için sökülmesi gerekiyormuş usb den olmaz dediler ve benim menuler cyclone gibi oldu erdem bey en son servise götürdüm döndüğümde cyclone gibiydi görünüm

Menü-seçenekler-sistem-güncelle sonrasında win ce arayüzündesiniz...Kesinlikle sökme takma gerekmiyor.bu şkeilde tüm güncellemeler yapılabiliyor.Navigasyon dosyaları dahili SD kartta buraya da aynı yöndemle ulaşılabilirsiniz.