Necvox Android Cihazlar Geldi

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Android Cihazlar Geldi

ahmetkurtarıcı link' Alıntı:
Kullandim çünkü ve çöpe attim 1800 lirayi. Dandik cihaza gittik zamaninda verdik o kadar para, sonra? Ama halen o markalar iyi diyenler var.Anlamiyorumki nesi iyi. Kimseyi rencide etmek değil amacim tabiki de yardimci olmaya calisiyorum. Cyclone ve Necvox ikisi de çok kotu cihazlar. Ha gidin Navimaster alin izliyoruz videolar ini yorumlar ini cihaz güzele benziyor ama benim 1800 lira verip her gün pişman olduğum cihaza iyi deniyorsa laf söylerim kendi düşüncemi.

Zaman olacak aslınca kendi sistemini yapacaksın. Yazılımıyla birlikte istediğin gibi. Kuracaksın bir carpc yapacaksın kendi sistemini. Bağlayacaksın canbus'a, tertemiz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu saatten sonra winceye para verilmez diye düşünüyorum. Android olarak da Ahmet Beyin aldığı cihaz hem fiyat hemde performans olarak en iyisi olarak görünüyor. Kendisinin mesajları da iyi niyetli olarak yazdığına eminim, kendisi kötü bir tecrübe yaşamış bu yönde bir serzenişte bulunuyor kişilere değil cihazlara.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Bu saatten sonra winceye para verilmez diye düşünüyorum. Android olarak da Ahmet Beyin aldığı cihaz hem fiyat hemde performans olarak en iyisi olarak görünüyor. Kendisinin mesajları da iyi niyetli olarak yazdığına eminim, kendisi kötü bir tecrübe yaşamış bu yönde bir serzenişte bulunuyor kişilere değil cihazlara.

+1

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar androidlerden uzak durun deim ve ben taktırdım ertesi gün söktürüp cyclone taktırdım. cihaz araçla uyumlu depil aracın kendi ayarlarını bile yaparken zorlanıyorsunuz ayrıca multimedya ları direksiyondan kontrol edemiyorsunuz.ekran üzerinden kontrol edilebiliyor.ancak internet özelliği 10 numara olmuş...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
Arkadaşlar androidlerden uzak durun deim ve ben taktırdım ertesi gün söktürüp cyclone taktırdım. cihaz araçla uyumlu depil aracın kendi ayarlarını bile yaparken zorlanıyorsunuz ayrıca multimedya ları direksiyondan kontrol edemiyorsunuz.ekran üzerinden kontrol edilebiliyor.ancak internet özelliği 10 numara olmuş...
sitede android kullanan arkadaşlarımız var, onlar da böyle bir olmuş olsa yazarlardı. cihazın modeli nedir? canbus özelliği varmı? satıcı faktörü çok önemli size yeterli desteği verdimi? direksiyondan kumanda için canbus olması lazım. sizde olmuyorsa ya canbus özelliği yok, çalışmıyor ya da canbustan(menüden) tuşlara atama yapılmamış kodlanmamış.

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihaz necvoxun yeni astraj icin android oem modeli. Canbus var ve direksiyondan radyo kanallari degisiyor, ses artirilip azaltiliyor ancak video klip izlerken klipler arasinda gecis ancak ekrandaki back next butonlari ile yapilabiliyor. Firms bu ozelligin olmadigini soyledi.1saat icinde 3 kez dondu her seferinde resetlemek gerekti.arac ayarlarni yaparken adeta cihaz ile cebellesiyorsunuz.ayar menusune girdiginizde komutlar calismiyor.aracin kendi usb si devre disi kaldi........vb.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Peki şimdi android cihaz almak istesek sorunsuz olarak hangisinden alınır?