NAVTEQ Firmasının Yanıtı

tb303roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NAVTEQ Firmasının Yanıtı

Hergün baktığım için bugün müjdeli haberi ilk öğrenen oldum sanırım. 2011 Model araçlar için 2012 yılı  navi güncellemesi satışa çıkmış. Tam da tahmin ettiğimiz gibi garanti sürelerinin dolmasına yakın zamanda piyasaya sürdüler. Servisleri arayıp gelmesini sağlamak lazım. 99euro

http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-OpelVauxhallEurope-Site/en_GB/-/EUR/ViewProductDetail-Start?ProductUUID=gScKCghBx8gAAAE3FQAxBoQ4&CatalogCategoryID=IqgKCghBmq0AAAEz4Jlstug5&JumpTo=OfferList&PersistNavigationMenu=YES

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de hergün bakıyorum, bugün siz benden önce bakmışsınız.Sevindirici bir haber.

Hatırlarsanız Opel almanya'dan aldığım bilgilerde mayıs başında olabileceği bilgisi geldiğini forumda paylaşmıştım.Nitekim gene gecikme ile olsa da beklediğimi güncelleme bu sefer ulaşılabilir durumda.

2011 araçların garantisi 2013 yılında doluyor.Eğer servis ile ilişkileriniz iyiyse CD yi ben de kurabilirim diyerek ücretsiz olarak güncelleme yapabilirsiniz.

Az önce de Opel Türkiye yi aradım.2010 ve öncesi araçlar için güncelleme çağrılarının başlayacağını, fakat 2011 araçların Agustosta güncellenebileceğini söylediler.Navigation.com da bu CD mevcut, neden hemen göndermiyorsunuz dediğimde, o site Opel'in resmi sitesi değil, doğruluğunu bilemeyiz diye cevapladı.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok sevindirici bir haber. Tatil dönüşü servisin kapısını aşındırmak lazım....

seco1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel türkiye ile dün konuştum,2011 yılı araçlar için eylül gibi güncellemeye başlıcaklarını söyledi.zaten ozamana kadar 2013 ler cıkar cd700 falan :) neyse biraz daha sabır artık

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

seco link' Alıntı:
opel türkiye ile dün konuştum,2011 yılı araçlar için eylül gibi güncellemeye başlıcaklarını söyledi.zaten ozamana kadar 2013 ler cıkar cd700 falan :) neyse biraz daha sabır artık
Bilgi için  thnxx

Levent003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende afyon da yaşıyorum araç 2010 ama merkezde bile navi işe yaramıyor hiçbir mahalle sokak gözükmüyor madem bu şekilde kandırma yolunu tercih ediyorlar gereken yapılması lazım bence sadece müzik dinlemek için o koskoca ekrana gerek yok işleri güçleri aldatmaca bu şerefsizliktir!

tosssbaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 versiyon haritalar tüm servislerde mevcut 10dk da yüklüyorlar. Yeni harita eskisine göre oldukça iyi.

Levent003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç 2010 cd500 bu sizin sölediğiniz 2012 versiyonunu yüklüyorlar mı peki

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yüklerler... Ama eskisinden farklı olarak sadece Türkiye haritasını yüklüyorlar. Ama daha ayrıntılı olduğu kesin.