Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

zeybek35 link' Alıntı:
Şöyle ki, navimaster arka planda uygulama yürütemiyor.
Bu da şu anlama geliyor, 2 görevi aynı anda yürütemiyorsunuz. Örneğin, mp3 dinlerken navigasyonu açamıyorsunuz.
Bu sebeple navimaster övüldüğü gibi bir cihaz değildir bence.

Kısacası tavsiye etmiyorum.

Hadi yaa bu çok kötü oldu tamda taktırma asamasındaydım

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben necvox platiunum hd'de geri görüş kamerası ile tv'm de navimde hangisini istersem onu açabiliyorum kaldıki mp3 dinlerken diğer işlevleri haliyle yapabiliyorum..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

zeybek35 link' Alıntı:
Şöyle ki, navimaster arka planda uygulama yürütemiyor.
Bu da şu anlama geliyor, 2 görevi aynı anda yürütemiyorsunuz. Örneğin, mp3 dinlerken navigasyonu açamıyorsunuz.
Bu sebeple navimaster övüldüğü gibi bir cihaz değildir bence.

Kısacası tavsiye etmiyorum.

Abi cihaz navigasyondayken müzik çalabiliyor. Böyle bir şey olmasa zaten söker atarım amacı zaten navi ve mp3 çaldırmak. Müzik çalar açıldıktan sonra video hariç hangi uygulamayı açarsanız açın arka planda müzik çalıyor ve tuşlarla kontrol edilebiliyor.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi cihaz navigasyondayken müzik çalabiliyor. Böyle bir şey olmasa zaten söker atarım amacı zaten navi ve mp3 çaldırmak. Müzik çalar açıldıktan sonra video hariç hangi uygulamayı açarsanız açın arka planda müzik çalıyor ve tuşlarla kontrol edilebiliyor.

O zaman navimaster ın da modelleri mi var ? Zira benim cihazım USB den müzik dinlerken başka bir uygulamaya izin vermiyor.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

zeybek35 link' Alıntı:
O zaman navimaster ın da modelleri mi var ? Zira benim cihazım USB den müzik dinlerken başka bir uygulamaya izin vermiyor.

Abi müzik çaları açtın sonra ana sayfaya dönünce müzik kesilmiyor, sonra istedğin uygulamayı başlat müzik arka planda çalmaya devam eder.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi müzik çaları açtın sonra ana sayfaya dönünce müzik kesilmiyor, sonra istedğin uygulamayı başlat müzik arka planda çalmaya devam eder.

Ben bunu defalarca denedim , benim cihazda olmuyor maalesef.
Umarım senin dediğin şekildedir hepsi. Çünkü Cihazı taktırma aşamasında olan arkadaşları da yanlış yönlendirmek istemem.
Ancak benim cihazımda durum bu... Müsait bir zamanda mini bir buluşmada birlikte kontrol edelim istersen.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

zeybek35 link' Alıntı:
Ben bunu defalarca denedim , benim cihazda olmuyor maalesef.
Umarım senin dediğin şekildedir hepsi. Çünkü Cihazı taktırma aşamasında olan arkadaşları da yanlış yönlendirmek istemem.
Ancak benim cihazımda durum bu... Müsait bir zamanda mini bir buluşmada birlikte kontrol edelim istersen.

Ben ilk aldığımda böyleydi sonra güncelleme yaptım yine durum aynı. Sen geri tuşuyla çıkıyor olmayasın, ana sayfa simgesine tıklayıp çıkacaksın.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Ben ilk aldığımda böyleydi sonra güncelleme yaptım yine durum aynı. Sen geri tuşuyla çıkıyor olmayasın, ana sayfa simgesine tıklayıp çıkacaksın.

Hayır , anasayfa tuşunda da aynı durum var.  ::) Geri tuşunda zaten komple gitmesi normal.
Hepsini denedim maalesef durum aynı.

Ayrıca , taktıracak arkadaşların bu konuyu test etmelerini rica ederim.
Eğer birilerini kesin yargıya vardırdıysam da, özür dilerim şimdiden..Ben , benim cihazımdaki durumu ortaya koyuyorum şu an.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

zeybek35 link' Alıntı:
Hayır , anasayfa tuşunda da aynı durum var.  ::) Geri tuşunda zaten komple gitmesi normal.
Hepsini denedim maalesef durum aynı.

Ayrıca , taktıracak arkadaşların bu konuyu test etmelerini rica ederim.
Eğer birilerini kesin yargıya vardırdıysam da, özür dilerim şimdiden..Ben , benim cihazımdaki durumu ortaya koyuyorum şu an.

Abi o zaman navimaster ile irtibata geçin ve cihazı güncelleyin. Peki fabrika ayarlarına dönüşü denediniz mi?

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi o zaman navimaster ile irtibata geçin ve cihazı güncelleyin. Peki fabrika ayarlarına dönüşü denediniz mi?

Benim cihazım zaten 2 kere değişti arızadan dolayı. İlk taktırdığım cihaz garantiden değişerek yenisi geldi (geri görüş kamerasına iletimde sorun vardı).
Ancak durum aynı maalesef.