Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

Tekrar baktım , sol üstten ayarlar bölümüne girvidim logo diye bir seçenek yok ben de sorun bundan kaynaklanıyor .Wall paper seçeneği var sadece; sizdeki navimasterda logo diye bir secenek mı varsa bendekının sürümü farklı mı acaba? gerçi yeni ürün olması lazım çunku 4 sayfa var ya da bu logo bölümü yüklenmemiş mi?

Bu incelemede de ayarlar sayfasına giriyor 16 başlık var bende de öyle ama logo diye bir secenek yok
Astra J - Navimaster arkaplan ve ayar menüsü (opelsizasla.com)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Bizdeki yazılım farklı hocam. Videodaki ayarlar sayfasının ilk bölümünde logoyu göster şeklinde menü var oradan başlangıç logosu ekleniyor.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Bizdeki yazılım farklı hocam. Videodaki ayarlar sayfasının ilk bölümünde logoyu göster şeklinde menü var oradan başlangıç logosu ekleniyor.

Tek fark bu mu acaba bendeki eski sürüm desem onlar 3 sayfa oluyordu benimki 4 sayfa? güncelleme yapılması lazım o zaman galiba?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dreamofice link' Alıntı:
 Tek fark bu mu acaba bendeki eski sürüm desem onlar 3 sayfa oluyordu benimki 4 sayfa? güncelleme yapılması lazım o zaman galiba?

Sayfa olayını bilmem ama ben aldığımda logo vardı sonra bir güncelleme yaptım yine aynı.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Sayfa olayını bilmem ama ben aldığımda logo vardı sonra bir güncelleme yaptım yine aynı.

Yazılımlar farklıymış sizin araclar edıtıon galıba degıl mı? orjınal ekran tek satır? çifit satır ekranlardakı yazılımla tek satırdakı farklıymış sport oldugu ıcın benım arac böyle; bizdekı navıyı sızın araclara taksak çalışmazmış dıyorlar, edıtıonlardakı navıde ınternet yok değil mi?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dreamofice link' Alıntı:
Yazılımlar farklıymış sizin araclar edıtıon galıba degıl mı? orjınal ekran tek satır? çifit satır ekranlardakı yazılımla tek satırdakı farklıymış sport oldugu ıcın benım arac böyle; bizdekı navıyı sızın araclara taksak çalışmazmış dıyorlar, edıtıonlardakı navıde ınternet yok değil mi?

Evet yazılımlar farklı sizin yazılım güncellenmemiş demek ki. Edition internet var tabiki. Gerçi ne işe yarıyor anlamıyorum ama  :) Herkesin elinde akıllı telefon var. Arabanın ekranında internete girsem gülerler bana  :D

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Evet yazılımlar farklı sizin yazılım güncellenmemiş demek ki. Edition internet var tabiki. Gerçi ne işe yarıyor anlamıyorum ama  :) Herkesin elinde akıllı telefon var. Arabanın ekranında internete girsem gülerler bana  :D

Bana söylenen güncellemeyle olacak şey değilmiş bu , edition ve sportta kullanılan cihazlar farklıymış , sportta navımaster kullanıp logo sayfası olan var mı?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

dreamofice link' Alıntı:
Bana söylenen güncellemeyle olacak şey değilmiş bu , edition ve sportta kullanılan cihazlar farklıymış , sportta navımaster kullanıp logo sayfası olan var mı?

Böyle söyledilerse saçmalamışlar, bu cihazda güncelleme ile yapılmayacak şey sayısı çok az. Galiba bir arkadaşta da müzik çalarken navi kullanama ma sorunu vardı sizde de evcut mu?

Yazılım olayı firmaya bağlı. Yeni güncelleme için birileriyle anlaşıyorlar ama her güncelleme maliyetli bir iş, bu yüzden güncelleme çıkarmaya sıcak bakmıyorlar.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navi acikken aracin orjinal usbsinden ve radyodan dinleyebiliyorum ama navi sesli komut olmuyor , navinin usbsinden dinleemiyorum cunku muzigi kendi programindan actigi icin menuye ulasmak iin muzik calardan cikmak zorunda kaliyorsunuz, bir kac sport araca baktim onlarimda menusunde logo bolumu yoktu.

burakist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 yıldır navimaster kullanıyorum. açılış logosu diye bir opsiyon yok. navimaster resetlendiği zaman opel logosu çıkar sonra ana menuye döner. 4 sayfa mevcut bu sayfalaran 4. sü logo sayfasıdır ( 4. sayfa bir güncelleme sonrası oluşuyor) istediğiniz bir resimi bu sayfada kullanırsınız cihaz kendini resetlemediği sürece siz hangi sayfa ile kontağı kapattıysanız o sayfa ile başlangıç yapılır. ( cihaz kendini hangi durumlarda resetler bilmiyorum. uzun süre elektirik gitmezse vs vs) navimaster cihaz üzerinden müzik dinlenirken navigasyon menusune giremezsiniz müzik çalar kapatılmalı. ancak usb üzerinden, cd üzerinden ya da radyo üzerinden müzik alırken yani aux yolu ile ki bu aracın kendi medya sistemidir navimaster üzerinde her menuye girebilirsiniz hatta hem araç hemde navimaster cihaz üzerinden aynı anda müzik dinleyebilirsiniz. ekran üzerinde direksiyon komutları klima config vs vs ayarları opelin orjinal multimedya görüntüsü olarak ekrana yansır.  navigasyon dışında diğer hiç bir özelliği kullanmayacaksınız emin olun yok tv yok internet yok dvd falan filan çok büyük hevesle takacaksınız iki günde size sıradan gelecek ama panik yapmayın piyasada bu ürünlerin dışında mucize yaratacak başka ürün yok.fiyat konusuna gelince 750 ye de bulursunuz 1250 ye de.istanbuldaysanız acıbadem de olması lazım navimaster a gidin serkan ı bulun kendi aracında inceleme göstersin pazarlık yapın 1 saatte montajı yaptırın paşa paşa kullanın. necvox cylone bilmem ne hepsi ucuz çin malı ve hepside aynı cihaz. servislere kendinizi yoldurmayın. saygılar...