Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün navimasterin Adanadaki servisine gittim.Aracın modelini söyledim.Necvox takalım dedi.Ben necvoxun pahalı oldugunu ve navimaster istediğimi söyledim.bana tam 1400 tl fiyat verdi.Forumda taktıranların 750-800 tl civarına taktırdığını söyledim.O eski cihaz dedi kem küm etti..İnatla necvox satmaya çalıştı bana.ona da verdiği fiyat 1650 tl(o da pazarlıkla)

Navimasterlarda fiyat farkı bu kadar normal mi?750 tllik cihazı bana 1400e "kitlemeye" çalıştı gibime geldi.Navimasterin 750 tllik olanı kötü iş görmez donma problemi yapar vs dedi.Ne derece dogru bunlar?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimasterlarda Bu Kadar Fark Normal mi?

İnatla Necvox kilitlemeye çalıştıysa o bayinin Necvox ile senelik kota anlaşması vardır.  :)
Firma Necvox ile anlaştığı kotayı tutturabilirse, bunun karşılığında sene sonunda ya nakit prim yada ücretsiz cihaz kazanacaktır.
Bu yüzden de hali hazırda satmış olduğu diğer cihazları kötüleyip, seni işine gelen Necvox'a yönlendirmeye çalışıyordur Deniz. (Yetkili servisler de de işler böyle yürüyor)

Kısacası en uyuz olduğum esnaf tipi.  :)

Bu arada forumda bahsi geçen 750-800 TL'lik fiyatları her firmadan da beklememek lazım.  :)
Bu fiyatı verebilen firma cihazları yurt dışından kendi getirtip, ilk elden satışını yapıyor. O yüzden fiyatlar oldukça makul.  :)

Ama senin gittiğin firma muhtemelen Necvox'u Türkiye distribütöründen alıyor ve cihaz ona gelene kadar en az iki el değiştirip, bu oranda da iki kere fiyat artışına uğruyordur.  :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Bugün navimasterin Adanadaki servisine gittim.Aracın modelini söyledim.Necvox takalım dedi.Ben necvoxun pahalı oldugunu ve navimaster istediğimi söyledim.bana tam 1400 tl fiyat verdi.Forumda taktıranların 750-800 tl civarına taktırdığını söyledim.O eski cihaz dedi kem küm etti..İnatla necvox satmaya çalıştı bana.ona da verdiği fiyat 1650 tl(o da pazarlıkla)

Navimasterlarda fiyat farkı bu kadar normal mi?750 tllik cihazı bana 1400e "kitlemeye" çalıştı gibime geldi.Navimasterin 750 tllik olanı kötü iş görmez donma problemi yapar vs dedi.Ne derece dogru bunlar?

Hiç alakası olmayan şeyler söylemiş. Deniz bu adamdan uzak dur derim. Navimaster da eski yeni diye ürün ayrımı yok. İkincisi ürün 2 aydır takılı bir kez dahi donmadı. 750TL forumunuzdan herkese verilen fiyat dışarıda ve internet sitesinde 1150 + KDV + Montaj

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben internetten alırım da nereye taktıracam yine bu herifin kucağına düşecem..

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sen internrtten alma ben sana yardımcı olurum

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Deniz şu bir gerçek eğer satıcı ürünün arkasındaysa sıkıntı yok! Benim sürekli düşündüğüm konu da buydu! Ve şükür arkadaş 10 numara arkasında duruyor

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Deniz şu bir gerçek eğer satıcı ürünün arkasındaysa sıkıntı yok! Benim sürekli düşündüğüm konu da buydu! Ve şükür arkadaş 10 numara arkasında duruyor

Abi bu arada yakınlarda bende bu konu için kapını çalabilirim.  :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:

greatt