motor lambası

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı alalı 1 hafta oldu, benimkisinde de yanıodu..
bi kaç servise sordum bu durumu, söyledikleri şuydu : "hocam böyle idare ediceksin ya da aracı benzinde çalıştırıp sonra gaza geçeceksin
ben ikinci seçeneği seçtim benzinde çalıştırıp gaza sonra geçiorum, o zaman ışık yanmıyo

şimdilik sorun çözüldü, ama böyle olacağını bilseydim kesinlikle lpg li almazdım opeli

ben ilk defa duyuyorum bole bişey hiç bir markada bole bi sorun duymadım
çok ilginç...

olmaz öyle sey arkadasım ustanı değistir sen

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba ilk çalışmada zaen benzinle çalışmıyor mu?

dt.jeju

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım sıralı sistem değil, 1,4 corsa-b 1997
ayrıca su an km de 260 TL yakıo şehir içi
lpg markası brc
dün brc servisine götürdüm ayarlar iyi, bu şekilde yakması normalmişşşş, öle söyledi sağolsun

denniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar 2004 astra h elegant aracımı 2 ay önce yeni aldım. 1 ay kadar önce seyir halindeyken aniden motor arıza lambası yandı ve araç teklemeye başladı bu durumu lpg ve benzinde yapıyordu ancak lpg de daha fazla hissediliyordu. küçük bir ilçede oturuyorum mevcut ustamıza gittim bujilerin değişmesi gerektiğini söyledi değiştirdik arıza lambasını ise çankırıda söndürdük...................... kafam rahat.........aradan 25 gün kadar geçti dün yine seyir halindeyken aynı arıza tekrarladı buseferki fark araç benzinde gayet iyi lpg de düşük devirde tekliyor yüksek devirlerde ise teklediğini anlamak biraz zor.. ustamıza yine gittik inceledi araç lpgde çalışır iken enjektörün fişlerini çekiyor ama araç stop etmiyor çalışmaya devam ediyor arızanın lpg de olduğunu aracın lpg ye geçmiş gibi gözüktüğünü ancak geçmediğini geçtiğinde ise gaz kaçırdığını ve bu yüzdsen teklediğini söylüyor haftaya ankaradayım sizce sorun nedir ve ankarada nereye gitmeliyim lpg sistemi tartarini

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra g aynı sorun var boch marka hava filtresi çözer mi olayı arıza ışığı olayını fiyat ne bochmarka hava filtresinin