Mini Akçay Buluşması 01/01/2012

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mini Akçay Buluşması 01/01/2012

Abi helal sana be muhabbet adamısın tam
sözkonusu muhabbet ise benzin-km-para-pul gelmiyor gözüne.

kalkış videosu için yorumumsa sen sadece izlemişsin galiba :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bastırıyordu elinden geldiğince ama eline küçük bir yeni yıl hediyesi bıraktım bende.. ((:)

Doğan abi yeni yıl hediyesi bıraktım dedin aklıma getirdin şimdi.  :(

Yıl başı gecesi sahil yolunda gidiyordum uzakta bir skoda gördüm ışıklarda yanında durdum ara gazlar şekiller falan havalarda uçuyor adamda.

Bu ne leeen altı üstü skoda dedim şuna ufak bir ders vereyim derken kalkış o kalkış adam beni hallaç pamuğuna çevirdi parçaladı resmen en son 600-700 m ileride bir ışıkta gördüm adamı RS DSG miş o skoda ya 170hp lik model yada 200hp modeldi yıl başına çok kötü girdim anlayacağın  :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

esad J link' Alıntı:
Abi helal sana be muhabbet adamısın tam
sözkonusu muhabbet ise benzin-km-para-pul gelmiyor gözüne.

kalkış videosu için yorumumsa sen sadece izlemişsin galiba :)

Valla konu muhabbetse gerisi teferruattır. (:)

Kalkış için aramızda kalsın ben hep bizim arabaların stop farlarını merak ediyordum yüksek süratlerde, yani bilnçli bir kamera açısı yakalama gayretinin sonucu arkadan gelişim yani tam olarak açıkçası aslına bakılırsa ki gerçekten hani cidden. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Doğan abi yeni yıl hediyesi bıraktım dedin aklıma getirdin şimdi.  :(

Yıl başı gecesi sahil yolunda gidiyordum uzakta bir skoda gördüm ışıklarda yanında durdum ara gazlar şekiller falan havalarda uçuyor adamda.

Bu ne leeen altı üstü skoda dedim şuna ufak bir ders vereyim derken kalkış o kalkış adam beni hallaç pamuğuna çevirdi parçaladı resmen en son 600-700 m ileride bir ışıkta gördüm adamı RS DSG miş o skoda ya 170hp lik model yada 200hp modeldi yıl başına çok kötü girdim anlayacağın  :D

Tuzak arabalar bunlar, pis adamlar Skoda'ya o kadar malzeme konulur mu? Ayıptır.(:)

Sen bozma moralini Mert, bunlar hep VW'nin Opelciler'i arabalarından soğutmak için ucuz numaraları, biz yemeyiz bunları. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Daha da tokalaşmam o adamla  011zaa

Bence dükkana bile alma. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla bende bir seferinde bir İbiza nin arkasında bekliyordum yeşil yanmasiyla Seat dan deniz motoruna benzer bir ses gelmişti anında da isinlandi gitti ben daha debriyaji bırakmamıştım cok kotu gecti gunün geri kalanı : D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Tuzak arabalar bunlar, pis adamlar Skoda'ya o kadar malzeme konulur mu? Ayıptır.(:)

Sen bozma moralini Mert, bunlar hep VW'nin Opelciler'i arabalarından soğutmak için ucuz numaraları, biz yemeyiz bunları. (:)

Abi onu bunu bilmemde bundan sonra skodalara yanaşmam psikolojik olarak bitirdi adam beni.

Skoda nasıl geçer beni arabayı yakasım geldi :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Valla bende bir seferinde bir İbiza nin arkasında bekliyordum yeşil yanmasiyla Seat dan deniz motoruna benzer bir ses gelmişti anında da isinlandi gitti ben daha debriyaji bırakmamıştım cok kotu gecti gunün geri kalanı : D

Abi işin kötüsü ben bu skoda'ya sol şeritte selektör falan attım adam farlardan korkup sağ kaçtı, sonra ışıklarda gerekli cevabı verdi bana  :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Abi işin kötüsü ben bu skoda'ya sol şeritte selektör falan attım adam farlardan korkup sağ kaçtı, sonra ışıklarda gerekli cevabı verdi bana  :D

Skoda - Polo - Ibiza nın 180Hp + Dsg versiyonları Scirocco 160Hp ile zorlanmadan oynayabiliyorlar  dft012