Mini Akçay Buluşması 01/01/2012

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mini Akçay Buluşması 01/01/2012

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ta kendisi...

֜zülmene gerek yok atıyorum sende de 200küsür beygirlik bir Insignia olsaydı ve gene seni farklı şekilde geçseydi o zaman üzülebilirdin.

Bu durum 140Hp lik Astra yla 60Hp lik bir Fabia ya fark atmaya benziyor aynı.

Esasında üzülmüyorum abi ben adamı hor gördüm skoda neki gibi havalara girdim, gerekli cevabı ışıklarda aldım zaten.

ama baya sağlam araçmış kötü bir tecrübe olsada öğrendiğim iyi oldu, bir daha bulaşmam bunlara  :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Esasında üzülmüyorum abi ben adamı hor gördüm skoda neki gibi havalara girdim, gerekli cevabı ışıklarda aldım zaten.

ama baya sağlam araçmış kötü bir tecrübe olsada öğrendiğim iyi oldu, bir daha bulaşmam bunlara  :D

200+ lük 2.0 turbo RS o. :) O araç golf GTI la bile dalga geçiyordu. 6.8 gibi 100 e kalkışı var. 2.0 T İnsignia bile ezemez. Ona sadece Renault RS, Astra OPC ile bulaşmak lazım. Gerçekten çok klas bir araç. Ben bunlardan birtanesinin s60 R a terbiyesizlik yaptığına şahit oldum -hangi akla hizmetse- ama s60 R mükemmel bir aile terbiyesi vermişti. Kıssadan hisse s60 R a insignia OPC' yle bile bulaşmayın  ;)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
200+ lük 2.0 turbo RS o. :) O araç golf GTI la bile dalga geçiyordu. 6.8 gibi 100 e kalkışı var. 2.0 T İnsignia bile ezemez. Ona sadece Renault RS, Astra OPC ile bulaşmak lazım. Gerçekten çok klas bir araç. Ben bunlardan birtanesinin s60 R a terbiyesizlik yaptığına şahit oldum -hangi akla hizmetse- ama s60 R mükemmel bir aile terbiyesi vermişti. Kıssadan hisse s60 R a insignia OPC' yle bile bulaşmayın  ;)

Emre abi bende uzaktan görmüştüm hiç dikkat etmedim aracın ne olduğuna, bir tek skoda olduğunu biliyordum

terbiyesizliğin daniskasını yapmışım demekki  :D

Ağzımın payını aldım zaten, adamı kalkıştan sonra 1-2 saniye gördüm sonra kayboldu gitti  :D

En son 600-700 m ilerde ışıklarda yine yaklaşabildim orada incelediğimde anladım aracın nasıl bir şey olduğunu  :)