Mini Akçay Buluşması 01/01/2012

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mini Akçay Buluşması 01/01/2012

Ben aslında geçileceğimi anladım, ulan geç kalkayım sonra "Ama erken kalktı, önce gaza bastı, aslında ben geçerdim de işte ışık kıl tüy" derim dedim kendi kendime. (:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan dediğim gibi kalkış ve orta hızlarda ciddiye alıncak bir fark yok; video da ben biraz daha erken kalkıyorum bu bir, benim aracımın km si rodaj açısından daha avantajlı bu iki, sende otm. vites engeli var bu üç, arabandaki ağırlık farkı 140Hp lik araba için çok buda dööört...

Ben bunları düşünerek sana "otm. Astra alınır ama tek yakıt konusundan emin değilim" demiştim zati..

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

videoyu tekrardan hakem heyetimle inceledim tolga abi şike yapmış 11.sn de sarı ışık yanıyor tam 12.de ışık sarıdan yeşile geçme arefesindeyken doğan abi kamera çekimin heyecanına kapılarak ışığa baka kalıyo ve tolga abi vitesi 1 e taktığı gibi dip gaz yaparak yoluna devam ediyor. kahka536

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Doğan dediğim gibi kalkış ve orta hızlarda ciddiye alıncak bir fark yok; video da ben biraz daha erken kalkıyorum bu bir, benim aracımın km si rodaj açısından daha avantajlı bu iki, sende otm. vites engeli var bu üç, arabandaki ağırlık farkı 140Hp lik araba için çok buda dööört...

Ben bunları düşünerek sana "otm. Astra alınır ama tek yakıt konusundan emin değilim" demiştim zati..

Aah ah. Bütün şartlar bana karşı abicim. Dünya bana karşı. ((:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
videoyu tekrardan hakem heyetimle inceledim tolga abi şike yapmış 11.sn de sarı ışık yanıyor tam 12.de ışık sarıdan yeşile geçme arefesindeyken doğan abi kamera çekimin heyecanına kapılarak ışığa baka kalıyo ve tolga abi vitesi 1 e taktığı gibi dip gaz yaparak yoluna devam ediyor. kahka536

Yok adaşım Doğan öyle hafif heyecanların adamı değil ben daha gaza basmayı düşündüğümde kendisi hissedip A.Select e kırbacı vurduruyordu :)

Yolda paşa paşa giderken aramıza girmeye çalışan façalı Doğan SLX i nasıl akordeon ettiğimizi sor :D

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Yok adaşım Doğan öyle hafif heyecanların adamı değil ben daha gaza basmayı düşündüğümde kendisi hissedip A.Select e kırbacı vurduruyordu :)

Yolda paşa paşa giderken aramıza girmeye çalışan façalı Doğan SLX i nasıl akordeon ettiğimizi sor :D

yazık olmuş doğancıya ne yaptın doğan abi doğana  kahka536 yemedin demi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Ağır modifiye bir Doğan SLX kardeşimiz iki Astra'nın arasına girip dilek dilemeye niyetlendi ama önde Tolga freni koyup arkadan beni gazı verince içinde kaldı yavrucağın. :)

Bu arada hız denemesinde de bir Ford arada kaynadı sol şeritte. (:)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
Ağır modifiye bir Doğan SLX kardeşimiz iki Astra'nın arasına girip dilek dilemeye niyetlendi ama önde Tolga freni koyup arkadan beni gazı verince içinde kaldı yavrucağın. :)

forumdaki trafik canavarları belli oldu  :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Sahi o C-Max i geçtin miydi sen?

Benim genç bir müşterimdi o, bana yol vermediği için sağından sıyırıp önüne geçmiştim sonradan jeton düştü  011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sahi o C-Max i geçtin miydi sen?

Benim genç bir müşterimdi o, bana yol vermediği için sağından sıyırıp önüne geçmiştim sonradan jeton düştü  011zaa

Bastırıyordu elinden geldiğince ama eline küçük bir yeni yıl hediyesi bıraktım bende.. ((:)