Mikrofiber Bez

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mikrofiber Bez

TOGI link' Alıntı:
Ben de hem über blue hemde Miracle Dryer - Ultra Plush var.
über süper ama Miracle Dryer - Ultra Plush mükemmel insanın sarılıp yatası geliyor :)

http://www.cleanyourcar.co.uk/washing-and-drying/miracle-dryer-ultra-plush-25-x-36-/prod_362.html

image.jpg

miracletowel8.jpg

sende olmayan bir şey var mı abi ?

senin bagaj piknik sepetinde sıyırma temizlik malzemesi var :)
bana ümraniyede bagajdan çıkarıp bezi uzattığında çocuk battaniyesi sanmıştım  011zaa

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uber blue gerçekten bulunması gereken bir ürün. Tek bir bez tüm araca fazlasıyla yetiyor.
Miracle Dryer - Ultra Plush'ı da inceledim ama bunu Türkiye'de bulma imkanı yok kadar az
siz sanırım yurt dışından aldınız Tolga abi.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Uber blue gerçekten bulunması gereken bir ürün. Tek bir bez tüm araca fazlasıyla yetiyor.
Miracle Dryer - Ultra Plush'ı da inceledim ama bunu Türkiye'de bulma imkanı yok kadar az
siz sanırım yurt dışından aldınız Tolga abi.

Evet Hakancım yukarıda linkini verdiğim siteden aldım , tüm aracı tek seferde kuruluyor üstüne birde über blue  ile geçiliyor işlem tamam :)
Kendim yıkmasam bile yıkamacılara da bu bezler ile kurulatıyorum . Bezi ilk kez verdiğimde verdikleri tepki oldukça komik oluyor  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aldığımdan beri Uber Blue ve Meguiars Supreme Shine kullanıyorum.
Kesinlikle ikisi de mükemmele yakın mikrofiber bezler. Kesinlikle tavsiye ederim.
Supreme shine araca wax uyguladıktan sonra silmek için mükemmel

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabayı yıkama değil ama kurulama zorlugundan sonra aşağıdaki 2 temizlik havlusunu bu topicte görünce sipariş verip aldım.  Daha önce bilumum alışveriş merkezinden aldıgım mikrofiber bezlerin hiç ama hiçbirinden memnun kalmamıştım. ևünkü hepsi ya küçük ya da dogru düzgün silmiyorlardı.

Bugün yıkamacıda kargoyla 2 hafta gibi bi sürede elime ulaşabilen yeni havlularla kurulamasını istedim.

Yok böyle bir şey. İnanılmaz derecede memnun kaldım. ֖nce sarı havluyla kaba suyunu aldı. Tek bir kez dahi sıkmaya gerek duymadan kaba suyunu içti bitirdi bu harika havlu. Daha önce aldıgım mikrofiber bezlerle kaba suyu kurularken on defa sıkıp sıkıp tekrar silmek gerekiyordu. Oysa bunda böyle bır sey yok. Ardından mavi olanla silince zaten araba cilalanmış gibi parladı. Ne sudan eser ne de başka bir leke..

Bu iki havluyla araba kurulamak çok kolay ve oldukça zevkli.Arabayı silen yıkamacı da bezlerin performansını görünce manyak oldu. Hemen ustasını çagırdı ve "Beni sevıyosan bu havlulardan alalım" dedi.  Usta da baktı havlular hakkaten iş görüyor, aldıgım siteyi, havluların ismini cismini istedi.

Arabamı kurularken zorlanıyorum, bezlerim dogru dürüst silmiyorlar, leke bırakıyorlar vs gibi şikayeti olanlara şiddetle tavsıye edebılırım.

TOGI link' Alıntı:
Ben de hem über blue hemde Miracle Dryer - Ultra Plush var.
über süper ama Miracle Dryer - Ultra Plush mükemmel insanın sarılıp yatası geliyor :)

http://www.cleanyourcar.co.uk/washing-and-drying/miracle-dryer-ultra-plush-25-x-36-/prod_362.html

image.jpg

miracletowel8.jpg

HaKaN link' Alıntı:
Mikrofiber Bez Tavsiyesi

2- UBER BLUE/"Gentle Giant" Microfibre Drying Towel
[img=550x600]http://img811.imageshack.us/img811/6720/120122w640h640rulamabez.jpg[/img]Autobrite deluxe fluffy drying towel - results!

24'‘ x 36’‘=60x90cm Yıkama bilgileri: 90 ’,yıkamaya dayanıklıdır ve yıkama yaparken yumuşatıcı kullanılmamasını tavsiye edilir.
Bu ekstra Büyüklükteki 24'‘ x 36’‘=60x90cm. "Gentle Giant" Mikrofiber Kurulama Bezi
Geleneksel Bezlerle mukayese edildiğinde "Gentle Giant"UBER BLUE Kurulama Bezi
Kendi Ağırlığının 10 Katı Kadar SU Emiciliğine Sahip Olup Hızlı ve lekesiz kurulama sağlar.
Fiyat: 35 tl

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

reklam maksatlı olmasın ben ucuz yollu bim den alıyorum cam bezi vede mikrofiber bez diye ıkı ayrı bez var cam bezı  mukemmel sılıyor leke falan kalmıyor.önce mıkrofiber bez ıle kuruluyorum sonrada cam bezı ıle ustunden geciyorum araç ışış ışıl oluyor