Mikrofiber Bez

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mikrofiber Bez

Teslim alırken farketmedim acemilikten farkedince de zaten yapacak birşey kalmadı.
[/quote]
Aynı şey benim başıma da geldi ben de Alpatadan almıştım :(

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Teslim alırken farketmedim acemilikten farkedince de zaten yapacak birşey kalmadı.

İnsalara söylüyoruz para kazandırmayın böyle adamlara diye ben yandım sen yanma diye ama insan heyecanlanıyor yeni araba alacak
diye gözü görmüyor belki. Fakat sonra iş işten geçince anlıyor kandırıldığını. Siz de takmayın kafaya zaten çizilecekti kendi kendine de olsa fakat bu şekilde 0 km diye araç  satmak şerefsizliktir.

garageottoman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şahsi aracımda uber blue kullanıyorum bez olarak. Gerçekten ultra kaliteli bir ürün  bravoo sedan bir aracı komple sıkmadan kurulayabiliyor

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Mikrofiber Bez

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Aklıma yeni bir fikir geldi, kompozit kullanmak, yani süngerin üzerinde hafif pamuklu bir bez koyup öyle silicem, yağmurlar dinince ilk yıkama sonrası sonuçları paylaşırım.
Bu şekilde çok verimli olacağını sanmam
Dediğim gibi aracın bölümlerini parça parça örneğin önce ön kaputu sünger ile silin sonra mikrofiber bez ile silib, sonra diğer alanları da aynı şekilde

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Water Magnet Kurulama Bezi  Autoglym wax silme bezi ve araç içi temizleme bezi aldım bunları kullanmadan önce yıkamak gerekirmi acaba makinada 40 derecede yumuşatıcı koymadan az deterjanla kısa programada...

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben güderi ile siliyorum aracı tavsiye ederim suyu çok daha iyi çekiyor ve çizilme tehlikesi yok.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:

Hadi ya toprağm bunlar benimkini de fırçayla yıkayıp ta mı sattılar o zaman vay anasına.. battle_Teroriste

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Hadi ya toprağm bunlar benimkini de fırçayla yıkayıp ta mı sattılar o zaman vay anasına.. battle_Teroriste
Büyük ihtimalle balmumlu geliyor ya uğraşmak istemiyolar hatta servise bıraktığımda da fırçayla yıkanmış o da Denizlide oldu çıldıracağaaammmm battle_Teroriste

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eraytly link' Alıntı:
Büyük ihtimalle balmumlu geliyor ya uğraşmak istemiyolar hatta servise bıraktığımda da fırçayla yıkanmış o da Denizlide oldu çıldıracağaaammmm battle_Teroriste
Para verdik bide orda ki koca kafaya düzgünce yıkasın diye iyimi belkide seninkini fırçayla yıkadılar 011zaa

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Para verdik bide orda ki koca kafaya düzgünce yıkasın diye iyimi belkide seninkini fırçayla yıkadılar 011zaa
Belki de :D Araç geldiğinde Kütahyada olmasaydım başında beklerdim de olmadı işte :(