Max 30000 e kadar araç

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkan bizde 2007 1.6 Tdci 110 beygir olanı vardı... 170k civarı satıldı.. zannedersem 2 çeşit var, 95 lik ve 110 luk..
Motor ve yakıt gerçekten sınıfı için çok iyi.... max hız 185 km... 200-210 bastım diyenlere inanma.. ama hızlanması ve tüketimi tatmin edici... 0 dam 170 k ya kadar hiç masraf açmadı.. sadece bir kere krank kasnağını kırdı....
ama iç malzeme kalitesini ben beğenmemiştim. Astranın iç malzeme kalitesi daha iyi...
bir de bizde ki makyajsız kasa idi ve gerçekten yol sesi resmen içeride idi.
Ankara-İstanbul arası git, kafan davul çalmışlar gibi şişiyordu... İzolasyon kalitesi çok kötü... devamlı uzun yol yapıyorsanız bence uzak durun.. ama şehir içi için ideal...
hatırladıklarım bu kadar... Ha motoru da opel deki dizellerden daha sessiz..(1.9CDTi den)

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın hangi parçaları boyalıymış?Gerçekten yüzeysel mi hepsi de kontrol etmek gerek.Motor durumuna baktırmak faydalı olur.Dizel araç için km çok da düşük değil.Bir süre dizel Getz kullandım.140.000 km'deydi ancak motoru iyiydi mesela.Yani iyi bir kontrol ettirerek almak daha yararlı olur.Yanlış anlamayın ama çok yakın bir arkadaşınız değilse herşeyine baktırın aracın.Bir de fiyatı ne kadar ve kaç model?
Kendisi al sat yapiyor tavan kaput bagaj da boya yok 2006 model 32.500 dedi ama 31 e bırakacak

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başkan bizde 2007 1.6 Tdci 110 beygir olanı vardı... 170k civarı satıldı.. zannedersem 2 çeşit var, 95 lik ve 110 luk..
Motor ve yakıt gerçekten sınıfı için çok iyi.... max hız 185 km... 200-210 bastım diyenlere inanma.. ama hızlanması ve tüketimi tatmin edici... 0 dam 170 k ya kadar hiç masraf açmadı.. sadece bir kere krank kasnağını kırdı....
ama iç malzeme kalitesini ben beğenmemiştim. Astranın iç malzeme kalitesi daha iyi...
bir de bizde ki makyajsız kasa idi ve gerçekten yol sesi resmen içeride idi.
Ankara-İstanbul arası git, kafan davul çalmışlar gibi şişiyordu... İzolasyon kalitesi çok kötü... devamlı uzun yol yapıyorsanız bence uzak durun.. ama şehir içi için ideal...
hatırladıklarım bu kadar... Ha motoru da opel deki dizellerden daha sessiz..(1.9CDTi den)
Şehir içi kullanıcak ama arada illaki çıkar

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın hangi parçaları boyalıymış?Gerçekten yüzeysel mi hepsi de kontrol etmek gerek.Motor durumuna baktırmak faydalı olur.Dizel araç için km çok da düşük değil.Bir süre dizel Getz kullandım.140.000 km'deydi ancak motoru iyiydi mesela.Yani iyi bir kontrol ettirerek almak daha yararlı olur.Yanlış anlamayın ama çok yakın bir arkadaşınız değilse herşeyine baktırın aracın.Bir de fiyatı ne kadar ve kaç model?
uploadfromtaptalk1448880932163.jpguploadfromtaptalk1448880955793.jpguploadfromtaptalk1448880973852.jpguploadfromtaptalk1448880991223.jpguploadfromtaptalk1448881011446.jpg
Araç bu pasta cila yaptırmış

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
fotografları harika duruyor. arac cok diri görünüyor. yol sesi sorunu neredeyse tüm focuslarda standart. ancakford forumlarına girerseniz çeşitli yollarla çözümünü bulmuşlar.. fitillere serum lastiği çekenler çamurluk içlerini ses yalıtım süngeriyle kaplayanlar vs var. yapılamayacak seyler değil. ben bi üst kasasını kullandım hızlanması gaza tepkisi frenleri motor ses harikaydı. müzik sistemini çok begenmiştim. benimde tek hoşuma gitmeyen yanı yol sesi ve kapı döşemelerinin sert plastikten yapılmasıydı.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halledildi. Millet meraklanacak ne oluyor diye ama kimse kusura bakmasın artık. :)

Son düzenleme:

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım çok sağolun kendisi yağ su değiştirip verecek aldığı adam triger ve tum kayislari değiştirmiş yol sesi halledilir bi şekilde lastik sıkıntı ama daha da aşağıya düşmüyor fiyatta

Son düzenleme:

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birşey değil,ne demek. O zaman en güzeli gidip görmek sanırım.Bakarsınız incelersiniz,mümkünse aracı göstereceğiniz yeri de kendiniz ayarlayın.İyi bir kontrolden sonra değerlendirip kafanıza yatarsa alırsınız.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birşey değil,ne demek. O zaman en güzeli gidip görmek sanırım.Bakarsınız incelersiniz,mümkünse aracı göstereceğiniz yeri de kendiniz ayarlayın.İyi bir kontrolden sonra değerlendirip kafanıza yatarsa alırsınız.
Peki dizemde nelere bakmak lazım araçta üfleme falan önemli noktalar neler

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki dizemde nelere bakmak lazım araçta üfleme falan önemli noktalar neler

Aracın çalışırken marş alma süreci,dizel motor biraz sesli çalışır ancak gürültüden çok seste ki düzen nasıl bakmak gerek,duman atıp atmadığı,üfleme ve en önemlisi ulaşılabiliyorsa yetkili servis veya özel servis de yapılmış bakımlarına veya işlemlerine bakmak gerek.Dizel araç da bakım önemlidir,pek ihmale gelmez.Kendi adıma,ben araca yapılan her işlemin fatura,fiş vb belgelerini torpido da saklarım.Kısacası detaylı expertize girmeyecekse işinden iyi anlayan bir usta motoru iyice gözden geçirmeli.