Max 30000 e kadar araç

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesela ben bu arabayı almam.
Niye ?
Binbir türlü soru işareti olur kafamda. İstanbul gibi bir yerde hesaba göre 10 yıl boyunca günde en fazla 26 km yol yapmış. Hiç gezmedi, tozmadı, bayram ziyaretine gitmedi diye kabul edersek durum böyle. Ama gezildi de tozuldu da, o yüzden araba uzun süre kapı önüne yattı ki oda problemdir. Yada başka bir senaryo var ki ona girmek istemiyorum :) Üstelik fiyatı da müdür beyinkinden fazla.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...al,kusursuz-ve-tertemiz-signo-241690737/detay

Müdürün arabasını o kadar aracın arasından iyi çekmişsiniz, ben de bu model bir araba almayı düşünsem müdür beyin arabasına odaklanır, gerekirse incelerdim.
Anladım daha düşük km de daha ucuza da var fiyatlar biraz karışık 2008 ine 26 isteyende var 2006 sina 28 diyende bakalım artık

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa_atr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lancer fikrinizi destekliyordum ama vazgecmeniz kotu olmus. Lancer bu yazdiginiz araclarin hepsinden iyi. İlle de bu yazdiginiz araclardan biri olacaksa megan 2 derim ben. Cordaba piyasasi yok, sert suspansiyonlar ve dar ic hacim. Linea parasinin karsiligini veriyor ama icinize sinmemis, tasarim olarak dar ve uzun bi hali var yani yere basmiyor sanki. Megane piyasasi iyi, motor iyi, kasasi oturakli, hatta renault modelleri icinde en karizmasi bence megan2 . suspansiyonu sert, mekanik tasarimi kotu ve bundan dolayi isciligi pahali (bi far ampulunu degistiek icin panjuru komple sokmek gerekiyor diyorlardi).

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lancer fikrinizi destekliyordum ama vazgecmeniz kotu olmus. Lancer bu yazdiginiz araclarin hepsinden iyi. İlle de bu yazdiginiz araclardan biri olacaksa megan 2 derim ben. Cordaba piyasasi yok, sert suspansiyonlar ve dar ic hacim. Linea parasinin karsiligini veriyor ama icinize sinmemis, tasarim olarak dar ve uzun bi hali var yani yere basmiyor sanki. Megane piyasasi iyi, motor iyi, kasasi oturakli, hatta renault modelleri icinde en karizmasi bence megan2 . suspansiyonu sert, mekanik tasarimi kotu ve bundan dolayi isciligi pahali (bi far ampulunu degistiek icin panjuru komple sokmek gerekiyor diyorlardi).
Lancer 2008 den sonrası makyajlı kasa fiyatları da pahalı 2008 üstünün. 2008 ve altı benzinde bile az yakıyor ama tipi makyajıyla 2008 egöre hoş değil babam yüksek model diye turturuyor bide lancer parçası pahalı sanırım.

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 aracın 2 tanesi b segmenti megane II c segmenti.
cordoba 1.4 tdi ibiza hb'in sedan versiyonu kesinlikle aileye uygun değil.
linea ben olsam alırım. çok bir beklentiniz yoksa. ama temizi en fazla aktive plus donanımı olur oda bana göre bomboş bir araba.
megane ise iyi araştırılırsa dynamiq ya da privilage denk getirilebilir. km az çok önemli değil. 1.5 dci motor parçası bakkalda var artık. geniş iç hacmi var diğer 2 araca göre.
ikinci eli peynir ekmek misali. paranız kısıtlıysa 2007 model diye tutturmanızada anlam veremedim. ordan oraya bir dünya araba konunuz var bu 3 araç hiç alakasız diğer araçlara göre. ben mantıken 2 model altı olsun temiz araba olsun isterdim yerinizde olsam. galerici al satcı değilseniz...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
düşündüğünüz modellerden bana göre sıralama 1-megane 2, 2-fiat linea, 3-cordoba (cordobayı ben kendi sıralamama sokmam bile inanılmaz gürültülü inanılmaz dar bir araç ama gidişi yol tutuşu iyi) temiz bir megane 2 bence en iyi seçenek olacaktır. lineaya göre konforlu ve yakışıklı bir araba. motor hacmi 1.5 oldugundan biraz daha uzun ömürlü ve performanslı bir motor bence. alt takım problemlerinden ve kartlı çalıştırma varsa kart probleminen baska bi kronik arıza duymadım

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 aracın 2 tanesi b segmenti megane II c segmenti.
cordoba 1.4 tdi ibiza hb'in sedan versiyonu kesinlikle aileye uygun değil.
linea ben olsam alırım. çok bir beklentiniz yoksa. ama temizi en fazla aktive plus donanımı olur oda bana göre bomboş bir araba.
megane ise iyi araştırılırsa dynamiq ya da privilage denk getirilebilir. km az çok önemli değil. 1.5 dci motor parçası bakkalda var artık. geniş iç hacmi var diğer 2 araca göre.
ikinci eli peynir ekmek misali. paranız kısıtlıysa 2007 model diye tutturmanızada anlam veremedim. ordan oraya bir dünya araba konunuz var bu 3 araç hiç alakasız diğer araçlara göre. ben mantıken 2 model altı olsun temiz araba olsun isterdim yerinizde olsam. galerici al satcı değilseniz...
Al satçi olsak 1 aydır araba aramazdık.
Basta 35 40 lik bakıyorduk maddiyat denk gelmedi.
Soruyoruz öğrenelim diye hata ediyoruz sanırım.
Alt tarafı 3 konum vardır mazda lancer bi de bu.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşündüğünüz modellerden bana göre sıralama 1-megane 2, 2-fiat linea, 3-cordoba (cordobayı ben kendi sıralamama sokmam bile inanılmaz gürültülü inanılmaz dar bir araç ama gidişi yol tutuşu iyi) temiz bir megane 2 bence en iyi seçenek olacaktır. lineaya göre konforlu ve yakışıklı bir araba. motor hacmi 1.5 oldugundan biraz daha uzun ömürlü ve performanslı bir motor bence. alt takım problemlerinden ve kartlı çalıştırma varsa kart probleminen baska bi kronik arıza duymadım
Teşekkürler değerli yorumunuz için

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Al satçi olsak 1 aydır araba aramazdık.
Basta 35 40 lik bakıyorduk maddiyat denk gelmedi.
Soruyoruz öğrenelim diye hata ediyoruz sanırım.
Alt tarafı 3 konum vardır mazda lancer bi de bu.

Aynı konular üstünden devam edebilirsiniz. Hatalık konu yok. Ben al sat ta yapıyorum galerim olmadığı için gidip binici gibi araba bakıyorum. 4 ay araba aramışlığım var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı konular üstünden devam edebilirsiniz. Hatalık konu yok. Ben al sat ta yapıyorum galerim olmadığı için gidip binici gibi araba bakıyorum. 4 ay araba aramışlığım var.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Anladım ayni konulardan devam etmek aklıma gelmedi kusura bakmayın.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sese fazla takılmayın. Ben dizel sesinden nefret eden biri olarak 1.9 TDI'a biniyorum. Alışınca problem yok. Arkadaşlar genelde benim araca traktör diyor. Harbiden traktör gibi ses çıkarıyor. Ama traktör gibi de torklu :)