Marka konusunda çok kararsız kaldım yardım lazım.lütfen:(

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ''Aldesa''nasıl bir marka terih edermisiniz??
fiyatı uygun ama sıralı sistemini kullanan görmedim fiyattan dolayı düsünüyorsan atiker taktır fiyatı ucuz olsun diyorsan atikerden sasma diğerleri ya ramdımansız oluyor ya parçası olmuyor atiker soruçta en cok kullanılan ya 1. yada 2. markadır dolayısıyla parça ve servis sıkıntısı yaşatmaz sana diğer markalar brc zavoli tabi ki malzemeleri daha kaliteli imkanın varsa onları kullan ama uygun fiyata tik taktıracaksan hiç uğrasma git atiker taktır

35caldion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatı uygun ama sıralı sistemini kullanan görmedim fiyattan dolayı düsünüyorsan atiker taktır fiyatı ucuz olsun diyorsan atikerden sasma diğerleri ya ramdımansız oluyor ya parçası olmuyor atiker soruçta en cok kullanılan ya 1. yada 2. markadır dolayısıyla parça ve servis sıkıntısı yaşatmaz sana diğer markalar brc zavoli tabi ki malzemeleri daha kaliteli imkanın varsa onları kullan ama uygun fiyata tik taktıracaksan hiç uğrasma git atiker taktır
Ben Lovato taktırdım;)

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yıllardan beri lpg li araçlara binerim taki mutfak tüpüyle bile bindim. Lpg yüzünden motorla ilgili hiç bir sıkıntıya raslamadım. Şu an aracımda sıralı sistem var ve gayet memnunum. Sana yılların tecrübesiyle şunu kesin söyleyebilirimki, marka hiç önemli değil, önemli olan usta seçimi. Sistemi taktıktan sonra arkasında durması sorun yaşatmaması ve işi bilmesi. Bu seçimi iyi yaparsan bu defa marka ne olursa olsun takılan markayı övmeye başlarsın. Halbuki senle aynı markayı kullanan başka birisi, ustası berbat olduğundan sistemi bile değiştirmeye kalkar.

Düşüncemi yinelemek istiyorum.

gokoguz7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadalar 1.6 astra classic arabam için çok araştırma yaptım
Sonunda Prins taktırdım
Boş verin başka markayı Arba her zaman benzinde sanki

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prinsin üstüne öneri yapmak anlamsız olur tabi ama biraz da uygun fiyatlı olarak brcyi öneririm.

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 05.2005 den beri prins kullanıyorum ilk masrafı gecen açtı rpm rölesi yanmış orjinal rölesi 60€ ama çok memnunm prinsden çekişte felan benzinle birebir hatta ustaya standartın uzerinde açtırdım gazı belki değişiklik olur fazla yakmasının dısında .p

35caldion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazla para dökmeye gerek yok arkadaşlar,Lovato gayet iyi görüyor işimi.Performansta en ufak bir eksilme yok

gokoguz7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 classic 1.6 sedan aracıma, prins taktırdım kafam rahat